Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be kellett regisztralnom a...

Be kellett regisztralnom a telefonom MAC adressét ahhoz hogy wifi elerhetosegem legyen. Ennek a kodnak a segitsegevel vissza tudjak nezni hogy milyen oldalakat nyitottam meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit kell beregisztrálnod és hova?

A WiFi router automatikusan lekérdezi a minden eszköz MAC címét, ez alapján tud pl szűrni, de így kerüli el azt is, hogy kétszer ossza ki ugyanazt a címet.

2012. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kollegiumi routerrol van szo. A rendszergazdanal be kellett vitetnem a telom mac szamat hogy a router felismerje.
2012. ápr. 27. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. A kolli routre MAC cím alapján szűr. Magyarán ha az eszköz fizikai címe nincs egy adott listán akkor nem internetezhetsz. Ez nem jelent semmit se, és alap esetben csak arra elég, hogy a rendszergazda lássa, hogy a hálózathoz vagy e csatlakozva, vagy sem. Szerintem nyugodtan netezhetsz, a kutyát sem érdekli, hogy milyen oldalakt nézegetsz, legkevésbé a rendszergazdát aki már elment sörözni :D
2012. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2012. ápr. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!