Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudják javítani?

Katus99 kérdése:

Meg tudják javítani?

Figyelt kérdés

Infó: a telóm érintős, vodafon

Az van, hogy egyik nap kivettem a zsebemből, és láttam, hogy belépett a billentyűzetbe, és mindenféle betűk meg számok voltak írva. Ez nem gond, sokszor előfordul. Viszont amikor próbáltam kilépni láttam, hogy teljesen lefagyott. Kikapcsolni sem tudtam, úgyhogy kivettem az akumulátort, visszaraktam és újra bekapcsoltam de semmi, még a pin kódot sem engedi beírni, és kikapcsolni sem lehet. Anyukám elvitte szervízbe, szerintetek meg tudják javítani?



2012. ápr. 26. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha garanciális, akkor én jobban örülnék annak, ha nem tudnák megjavítani - mert úgy újra cserélik.
2012. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petko333 ***** válasza:
a éritöképernyöt újrarakják ha nem a alaplapal van baj.mart ha azzal akk tényleg újrarakják szinte az egészet.(szinte)
2012. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (:
2012. ápr. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!