Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudják ezt javítani a...

Ki tudják ezt javítani a T-mobile-nál?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 és fél hónapja vettem a T-mobilenál egy Samsung Jet-et. Eddig jó volt, de most kb 1-2 hete elég komoly gondjaim vannak vele.


PL: lefagy, vagy bekapcsolok valamit pl a zenelejátszót, és mikor ki akarom kapcsolni akkor nem történik semmi, csak azt írja már be van kapcsolva, tehát nem akarja kikapcsolni, illetve az órája is késik, alapképernyőn nem jól mutatja az időt, fél perc kell neki mire rájön mennyi az idő, illetve a memóriakártyát sem mindig ismeri fel, és sokszor újra kell indítani mire újra felismeri.


Ezek a gondok nem mindig jönnek elő. Ha beviszem mivel értelemszerűen még bőven garanciás akkor megjavítják?

És ha nem tudják megjavítani mitcsinálnak?


Bocs a hosszú leírásért :D


2010. jún. 30. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
kicserélik ugyanolyan szarra.
2010. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt szerintem nem fogják.
2010. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az elözövagyok. azért mert nekem is voltak ilyen gondok az egyik telomal és azt mondták hogy nem ök tehetnek rola hogy le fagy meg ilyesmi és azt mondták hogy én basztam el hogy sokk dolgokat tettem rá pedig ne is tettem rásemmit csak zenét és azt modták hogy ezel ök nem foglalkoznak és távozzak. enyire köcsög a t-mobile.
2010. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ne aggódj, csak egy szoftverfrissítés kell neki és kész is, sőt a szoftverfrissítés nem hogy a t-nél még otthon is megoldható. De még ha hardveres baja is van, akkor is vagy megcsinálják vagy kicserélik, mivel garis.
2010. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19:27-esnek:


Veled akkor tényleg jó köcsögök voltak, pedig szerintem annak is csak egy szoftverezés kellett volna...

2010. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég lesz neki egy szoftverfrissítés, de pl. most lett anyának új telefonja mert a Nokia 5310 nem ismerte fel a memóriakártyát (deja vu XD) és a t-nél akár mit csináltak, új szoftver meg minden, nem lett jó. :S
2010. jún. 30. 19:34
 7/8 anonim válasza:
AMÍG GARANCIÁS ADDIG A t-mobil a hunyó
2010. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pappmartin ***** válasza:
biztos hogy a t-mobile-val van baj? :D
2010. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!