Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 vagy a Nokia 5310...

Joc kérdése:

Nokia 5230 vagy a Nokia 5310 Xpress Music a jobb?

Figyelt kérdés
le akarom cserélni a Nokia 5310es telefonom egy 5230as-ra de nem tudom hogy érdemes e.
2012. ápr. 25. 19:54
 1/4 LinuxPower ***** válasza:

Szerintem ne!

Igaz, hogy az 5230 érintőképernyős, de nem jelent valami hatalmas előnyt. Főleg hogy S60v5-öt használ, ami finoman szólva is béna.

Ha nagyon fontos az érintőképernyő, akkor leginkább valamilyen Androidos telefont vegyél.

Amúgy mire szoktad használni a telefonodat?

Mert ha nincs olyan, ami mindenképp érintőképernyőt igényel, akkor fölösleges új telót venned.

2012. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zollerspy ***** válasza:
Az előttem szólóhoz (bocs nem akarlak megsérteni). Az 5230-as nem annyira béna, sőt. Ez a termék két éves életciklusra lett tervezve és még a mai napig (lassan 3 éve) töretlenül keresett symbian-os telefon a piacon. Én fél évig használtam, nekem ugyan a rezisztív touch annyira nem jön be (inkább a kapacitív, ami érzékenyebb érintésre), de ettől függetlenül szerettem. Előnye, hogy viszonylag olcsó és sokat tud (navi is van benne). Az Xpress zeneképessége kíváló, egy megfelelő headsettel (pl.egy WH-701 kontrolleres) igazi élmény. Lehet venni androidos mobilokat is, de csak nézd meg itt a "gyakorikérdések.hu-n" mennyi velük a probléma.
2012. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát az agybe dugós füleseket nem nagyon csípem..de azért köszi a választ mindkettőtöknek :)
2012. ápr. 26. 11:50
 4/4 zollerspy ***** válasza:
Én sem nagyon kedvelem, mert a baktérium szint a fülben 10 szeresére nő két óra folymatos használat után :), de a zenei élmény sokkal jobb a külvilág kizárásával (a basszus hangzás nagyon terjengős változatban hallható).
2012. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!