Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefon? Az...

Melyik jobb telefon? Az iphone 3g 8gb-os vagy a nokia 5800 xpress music 8gb-os?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:27
 1/8 anonim válasza:
ennek a nokiának szerintem köze nincs egy iphonehoz. ez nekem kb olyan mintha egy opel astrát és egy új mercedes slk 500at hasonlítanál össze oO :D
2010. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
iphone! az egy életérzés :D
2010. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hulye kerdest komolyan mintha ferrari vs trabant
2010. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy muanyag feltegla rezisztiv fos erintokepernyovel
2010. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Iphone
2010. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő csak villogni jó. Ha jót akarsz felső kategóriában, vegyél HTC-t(T-Mobile-nál MDA, Vodafone-nál XDA néven futnak). Ha csak telefonálni szeretnél elsősorban, akkor vegyél valami olcsó Nokiát.
2010. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ég és föld a kettő, olyan mintha egy polskyt vagy egy porschét vennél...

Alap hogy nokia...

2010. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, a sok fröcsögőgép... Érdemi válasz?? Érvek??


Az 5800-ból mostmár jó kis telefont faragtak a 40-es szoftverrel. Keress rá youtubeon: 5800 v40

Bár ha játszani akar az ember akkor az iPhone a nyerő.


Nekem van egy Nokia 5800-ám és olcsón szereztem egy iPod Touch 2G-t. Kiváló párosítás. iPoddal játszok, meg zenét hallgatok fülesen. A telcsin filmet nézek (jobb a képernyője), és kihangosítva zenélek(sokkal hangosabb), meg netezek. A multitask (több program futtatása egyszerre) nagy ütőkártyája az 5800-nak. Jó dolog ha az MSN tud a háttérben is futni, miközben szörfölök, navigálok, SMS-t írok, stb. És nincs korlátozva a Bluetooth.


Persze ha feltrörd az iPhone-t akkor arra is rá lehet erőltetni hogy több programot futtasson egyszerre, de 3 program után csúnyán belassul.


Viszont az 5800-ra gagyi 2D-s játékok vannak csak. Tehát ha nem vagy nagy játékos, és jó neked a logikai is, akkor okés, de egy komolyabb játéktól elvérzik. Ezt nagyon fontos szem előtt tartani.


Fotózás szempontjából mindkettő egy kalap sz*r(haveromnak 3G-je van, onnan tudom). Ne tévesszen meg hogy az 5800 több Megapixeles és autókuszos. Ugyan olyan gyenge képeket készít mint az iPhone 3G.


Wlan van mindkettőben, meg GPS is. A Nokiához hivatalosan van ingyenes navigációs program.

Persze az iPhone-ra is lehet ingyenesen rakni, de az már nem legális módszer.

2010. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!