Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson Xperia X8...

Pamkutya kérdése:

A Sony Ericsson Xperia X8 vásárlásakor melyik boltban lehet hozzá kapni plusz hátlapot? És a fehér vagy a fekete színű mobil a jobb?

Figyelt kérdés
Azaz melyik boltban (telenor,t-mobile,stb.) lehet hozzá kapni a dobozában ajándék hátlapot (különfél színben), és a fehér vagy a fekete színű mobil a jobb? Hol lehet a legolcsóbban hozzáférni (telenor,vodafon,stb.)?
2012. ápr. 25. 15:21
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a fehér inkább olyan csajosabb szín.:)

mondjuk az egyik haveromnak fehér van.Semmi baj nincs vele.Bár ha fiú vagy én inkább a feketét ajánlom.Más részről az lassabban is koszolódik.Egyébként ha sok smsre, facebookra,e-mail küldés stb...akkor inkább ajánlom a Sony ericsson Mini Pro-t.Na az a telefon mindent tud csak főzni nem!:D

2012. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is a feketét gondoltam és nem szoktam telefonon internetezni, e-mailozni stb. Köszi!!!
2012. ápr. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!