Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet androis 2.1es...

Hogy lehet androis 2.1es telóra játékot rátenni ill. telepíteni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Play
2012. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de annál mit kell csinálni? regisztráltam és utána?
2012. ápr. 19. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű a használata. Nem tudom mi okozhat benne nehézséget. Jó, kicsit fura az egész, de én nem látok semmi nehézséget abban, hogy rábökj ott valamire aztán ha telepíteni akarod akkor a telepítés gombra nyomsz.

Szóval van rajta jó pár alkalmazás, kategorizálva is vannak (ez mondjuk a megújulás után kevésbé szembetűnő) és van is rajta kereső. Ha megtetszik egy alkalmazás ráböksz, bejön az adatlapja (egy kis infó, hogy mire való, képek, felhasználói vélemények, készítő elérhetősége stb.) és itt látsz egy telepítés feliratot amire rábökve már települ is a telefonra az alkalmazás.

2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem engedi kiír vmit szöveget....amit persze nem értek :D fordítóval meg h.lyén fordítja le
2012. ápr. 20. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne az a szöveg? Mert nem vagyok gondolatolavsó.
2012. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!