Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek nokia 710-es...

Leányzó27 kérdése:

Van valakinek nokia 710-es telója? Használatához kellene kis segítség.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Lumia 710-re gondolsz?

Mert minden WP7-es telefonon ugyanaz az OS fut, mindet ugyanúgy kell kezelni.

2012. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, lumia 710-re gondoltam. Vannak némi gondjaink a használatával.Neked is ilyen telód van?
2012. ápr. 13. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
neme az van, mit nem találsz vagy tudsz? :)
2012. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. nem tudom, hogy kell az ingyenes facebook-ot beállítani, meg megjelent egy"E" betű a bal felső sarokban az mi lehet, meg nem tudom, hogy kell egyedi csengőhangot beállítani...
2012. ápr. 13. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedi csengőhang nincs, az E az valószínű a mobilnetet fogja jelenteni, az ingyenes facebook meg csak úgy lehetséges, ha a face-en és a T-mobile-nál is beállítod a dolgokat, mint ahogy mindenki más csinálja.

A Beállítások-csengőhangnál fogod tudni kiválasztani a csengőhangodat, alapjáraton, ha jól tudom, akkor olyan 10-20 közül választhatsz, és ennyi.

Illetve...van még egy megoldás azt hiszem, de ennek utána nézek, és ha megtaláltam, akkor linkelem.

2012. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Így tudod megtenni, kell majd hozzá a Zune, meg egy vágó-szerkesztő program, amivel meg tudod majd vágni a szükséges számot.

2012. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor,ha az "E"-t látom,akkor valszeg neten vagyok? Akkor lehet nem jól léptem ki. :(
2012. ápr. 13. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Skymusic..a piactéren fent van, és nagyon sok zene van fent.
2012. ápr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Lumiának, azaz a WP OS-nek, mint minden másiknak is, állandó netkapcsolatra van szüksége.Különösképpen, ha integráltad a facebookot a People HUB-ban (magyarul gőzöm sincs, hogy van, nekem angol volt), az XBox Live-ot is frissítgeti, az Időjárást, és minden netfüggő appot, Hub-ot.

Annyit tudsz csinálni, ha netcsomagod is van, hogy a szinkronizálás időtartamát a lehető legkisebbre csökkented, pl naponta csak 1szer frissítsen, ne óránként, stb.

2012. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!