Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Plus, kinek...

Samsung Galaxy S Plus, kinek van ilyen?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki a Samsung Galaxy S Plus-t ? Aki tud róla néhány dolgot, az légy szi írja le. Néztem mobilteszteket, de azokban nincsenek olyanok leírva, mint pl. az hogy mi és milyen hamar megy rajta tönkre, stb...

Csak azt írják le, hogy frissen milyen, milyen "hardver"-nek nevezhetőségek vannak benne. Nekem az kellene, hogy milyen szívós, meddig bírja a kemény használatot !



2012. ápr. 12. 20:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

Eg jó teszt róla:

[link]


Nekem november óta van és nagyon-nagyon meg vagyok elégedve vele. Elötte Nokia N8 am volt, de 3 hónap után szoftveresen meghalt, bedöglött.

Galaxy s+ -omat fóliával használom elől, hátul semmi, hátsó részen mikrókarcok vannak, de jól bírja a kiképzést. Egyszer leejtettem a kavicsos földre, krómkereten lett egy kis hiba, de semmi baja nem lett, pedig 3 részre esett.

Nem fagy le, sok sok programot töltöttem rá, egy kicsit ilyenkor belassulhat. Mozgó háttér, futó programok száma miatt, de elég erős proci van bennt, viszi az erősebb játékokat is.

T-mobileos, garanciás, de rootoltam. Több program csak rootolt készülékkel indul, több előnye is van ha rootolod. Nem lesz semmi baja tőle.

Ha használsz wifit, vagy csak szimplán nyüstölöd egész nap, akkor tőlteni kell naponta. Ha csak telefonálsz rajt, akkor több napig ellehet, de nálam ilyen még nem fordult elő...

Kamerája nagyon jó, szinte helyettesít egy videokamerát/fényképezőgépet. Nincs rajt vaku, de nem hiányolom, pedig sokszor használom fényképezésre.

Samsung Tv n egyből le tudod játszani a filmeket, ha bekapcsolod a telefonon a wifit. -All share

2012. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a tesztet láttam, a fél órás adással együtt. Nagyon tetszik a készülék, már rengeteg tesztet átnéztem, szinte mindent tudok róla, de még nincsen meg. Olyan dolgok érdekelnének róla, amit te is írtál, hogy a rendszeres használat után milyen hibák lépheunek fel.
2012. ápr. 13. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem szívósságra nem lehet panasz, nekem egy galaxy s2-m van, és atyaég hányszor ejtettem már le, kapott betont,földet,esett kijelzőre, esett a sarkára, és egyetlenegy alig észrevehőt kb 1 pixeles karc van a kijelzőn, de mondom alig észrevehető, bezzeg ha egy iphone 4s-t ejtenél le, az azonnal sz@rrátörne.
2012. ápr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

osztálytársam zsebéből kiesett az iphone 4 és semmi baja nem lett.

Ismerősömnek van s +-a és jó, olyan mint a sima S, csak gyorsabb, jóóóval gyorsabb

2012. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nyár elején veszem a telefont, addig még jöhetnek róla dolgok :) De most már valami elrettentőt is írhatnátok... xD
2012. ápr. 14. 17:13
 6/11 A kérdező kommentje:

A régi nokia N73-asomat elvittem szervízbe, hogy kicseréljék a joystick-ot. Nem Nokia szervízbe vittem, hanem egy ismerőshöz, akinek "hobbiból" van telefonos üzlete, elad/vásárol használt telefonokat, javítja őket, stb. Na a lényeg, hogy azt mondta az ürge, hogy ha neki ilyen telefonja lenne, nem cserélné le másikra az biztos. Nektek erről mi a véleményetek ?


régi ócska Nokia N73 vs. vadiúj Samsung Galay S Plus :DD

2012. máj. 1. 07:02
 7/11 Electronicperson ***** válasza:

X"D pffúúújjj nokia szerintem cseréld le :D

Sokkal jobb nekem is van és semmi baja :D Van rajta 20 app és nem lassul, bár én mindig bezárom őket :D

2012. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok véleményt, látom főleg pozitív válaszok érkeztek =) De ennek ellenére kapom folyton a rossz tulajdonságokat is, ebből ki tudom emelni a pentitle matrixos kijelzőt, és azt hogy már nem jön rá frissítés. Emellet van aki azt mondja hogy akad, de én nem ezt tapasztaltam a videókon.

Nemrég valaki javasolta az Alcatel OT 995-öt, T-mobilnál dominó csomagban csak 49500 lenne, és a hardvereinek szinte ugyan akkora a teljesítménye mint az S Plus -nak. Különbség annyi, hogy nem pentitle matrixos a kijelzője, nyáron jön rá az ICS (4.0), és mivel sokkal olcsóbb, de a minőség nem romlik, hanem inkább nő, ezért ez mellett döntöttem. Erről vélemények ? :)

2012. máj. 15. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Szar, Nekem lejárt a garancia és 5 nap után tönkrement nem tudom hogy ez összefüggene a garanciával.. Többet ilyet sem veszek SZAR SZAR SZAR! Amúgy szépen bántam vele egyszer sem esett le, úgyhogy nem tudom mi baja lett egyszer csak a zsebember füstölni kezdett.. Bevittem a szervizbe és azt mondták hogy 37000Ft lenne megcsinálni munkadíjjal együtt.. m1 na ilyet ne vegyél csá
2012. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és az Alcatel OT 995 ről beszéltem..
2012. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!