Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál megszűnt az...

T-mobile-nál megszűnt az ingyenes facebook?

Figyelt kérdés
Márciusban feltöltöttem a telefonomat 3000 forinttal, véletlenül megnyitottam róla egy internetes oldalt így levont majdnem 2000-t (netstart van rajta). Utána csak a 0.facebookot használtam, de folyamatosan vonta le róla a pénzt. Ma teljesen elfogyott róla a pénz és nem engedi hogy felmentek a 0.facebookra.
2012. ápr. 7. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg, de nagy ritkán volt, hogy nálam is behülyült és szedte le a pénzt. Persze a behülyülés mögött állhat egy kis mutyizás is, de ki tudja...
2012. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam ki van kapcsolva adatkapcsolat a háttérben és minden más ami vonhat le pénzt. Viszont azt nem értem ha nem szűnt meg akkor nekem most hogy nincs rajta pénzt hogyhogy nem működik.
2012. ápr. 7. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem megy.
2012. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És neked van rajta pénz? Megkérdeztem egy ismerősömet neki is megy de neki van rajta 2000 forint és arra gondoltam, hogy akinek van rajta pénz annak megy. Nem mintha most nagyon használni akarnám de zavar hogy nem működik, meg nem vagyok az a nagy facebook mániás de a barátaimnak ott szoktam írni ha úgy van hogy hol találkozzunk, mert ez ingyen van az sms meg ehhez képest drága.

Nem értem nekem mért nem jó volt.

2012. ápr. 7. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfizetéses vagyok, most nincs másik lemerült kártyám. De ezelőtt 1 évig használtam 0 ft-os kártyával, sose volt gond vele.
2012. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezért találom furcsának, mert eddig volt hogy hónap végén már nem volt pénz a kártyámon és úgy is ment a 0.facebook, ezért nem értem hogy most mi a baj.
2012. ápr. 7. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!