Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobilnal a googlemaps ingyene...

Tmobilnal a googlemaps ingyenes, wifin kereasztul es bekapcsol a gps?

Figyelt kérdés
Galaxy acel

2012. ápr. 5. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Google Maps az mindenhogy ingyenes csak a vele járó adatforgalom nem mindig. Ha wifin használod akkor meg minden egyéb netes dolog ingyen van. De ezt már milliószor leírták. Viszont wifi meg nem mindenhol van.
2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem néha bejön tök ingyen wifi nélkül és elég pontosan megmondja hogy hol vagyok. Máskor meg nyafog, hogy nincs mit használnia... (wifi, vagy kártya....) Ja és nokia c5-03
2012. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adatforgalom mit jelent? ha internet ingyenes nekem akkor a adatforgalom is az lenne..:D ?
2012. ápr. 7. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítve: az adatforgalom a mobilnet. Ha az neked ingyen jár, akkor örülhetsz mert akkor tényleg nem fizetsz semmit a nethasználatért.
2012. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!