Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le van fagyva a net a telómon,...

Le van fagyva a net a telómon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(BlackBerry)

www.m.facebook.com-on nézelődtem (wifivel persze) s amikor rákattintottam valamire egyszer csak bejött egy fehér kép és nem engedett se visszalépni, se semmit csinálni... ez volt úgy 1 hónapja. teló kikapcs, teló bekapcs, visszamentem netre és nem volt megnyitva semmi szóval nyugodtan kezdhettem előről a netezést.

ugyanez megtörtént kb 1 hete de már vagy 20x újrakapcsoltam a telóm és nem történik semmi!

a lényeg: fehér képernyő, a címsort át tudom írni bármire, de nem megy rá semmire. jobb oldalt a címsor mellett az az ikon (olyan mintha 2 egymásra rakott papír lenne) szóval azon tudtam régebben ki x-elni egy oldalt, meg megnyitni egyszerre többet de most azt sem engedi megnyomni...

tudna valaki segíteni?:S nagyon megköszönném... 16/L

[link]


2012. ápr. 3. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!