Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az odinon és a kies-en kívül...

DéHá kérdése:

Az odinon és a kies-en kívül hogy lehet frissíteni rom-ot a telómon? (samsung galaxy mini 2.2 rom)

Figyelt kérdés

Egy samsung galaxy mini tulajdonosa vagyok és az lenne a gondom hogy sehogy se sikerül frissíteni a rom-ot...jelenleg 2.2-es gyári rom van a telefonomon és ettől újabbat szeretnék...többször próbálkoztam már odinnal és mindent a leírás szerint csinálok és nem történik semmi..csak folyamatosan megy a számláló aztán annyi...rengetegszer próbáltam már..volt hogy újra húztam a gépet is de még akkor is ugyan ez az eredmény fogadott: [link]

Ha esetleg valaki tudna megoldást a problémámra vagy tud még valami módszert amivel tudnám frissíteni a telefonomon a rom-ot azt nagyon megköszönném :)


2012. márc. 19. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt rontottad el, hogy a PDA helyére kell betölteni a ROM-ot :)

Szóval töltsd le a samfirmware.com oldalról a megfelelő rom-ot, és hajrá.

Figyelj a pontos típusra, és arra, hogy mit hova töltesz be.

Ha benézed, könnyen poháralátét lesz a kütyüdből.

ROM-ból próbálj open eu-t nézni, azokban van magyar.

2012. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ..csak azt nem értem hogy más oldalakon olvasgattam utána..és ott a leírás szerint így volt vagyis más is azon leírás szerint csinálta és neki sikerült...de majd megpróbálkozom vele ha más módszer nem lesz...kies-el lenne a legcélszerűbb lefrissíteni a rom-ot..csak az a baj h az nekem meg nem akarja frissíteni.. :)
2012. márc. 19. 10:34
 3/3 anonim válasza:
Tisztelt első hozzászóló, itt a kérdező mindent teljesen jól csinálni, mivel ez egy " One Package " csomag, de ha megfogadja a tanácsod, akkor csinál igazán ajtótámasztékot a telóból. Samsung KIEST tedd fel, és csak utána frissísd ODINNAL. vagy elég, ha az usb driverét felrakod...
2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!