Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia családjának mind...

Sony Xperia családjának mind van Adreno gpu grafikai processzora?

Figyelt kérdés

Üdv.


A Sony Ericsson Xperia PLAY-nek tudom, hogy van, de az Arc, Arc S, Neo, Neo V, Ray, Pro, Live With Walkman, mini és mini pro-nak van beágyazott Adreno gpu grafikai processzora?


2012. ápr. 2. 21:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kedvencem a sony, csak idegességből mondtam ,hogy szar, de azért szerintem te is bevallhatod, hogy lehetne két magos procija. ICS-t majdnem minden telefongyártó alkalmazni fog sony, samsung, lg, htc. Csak a google nagyon sűrgeti a gyártást, és elvileg mire mindegyik telefongyártó kiadná az ics-t már az android 5 is érkezhet.
2012. ápr. 4. 15:20
 12/13 anonim ***** válasza:

A play egy középkategóriás telefon. A processzor bőven elég neki 1GHZ-n. Ráadásul nem is olyan drága telefon. Mit vártál kb. 70 ezerért (annyiba erül függetlenül)? Igazad van, van dupla magos Samsung csak az 120 ezer környékén van, és nincs kiélezve játékra.


Nekem Arc S-em van és az 1,4 ghz-s proci bőve elég, de az 1 gigahertzes is.

2012. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Örülök ,hogy MOST nézed 1 év után az árát, bejövetelkor 127 ezer volt.
2012. ápr. 14. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!