Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia családjának mind...

Sony Xperia családjának mind van Adreno gpu grafikai processzora?

Figyelt kérdés

Üdv.


A Sony Ericsson Xperia PLAY-nek tudom, hogy van, de az Arc, Arc S, Neo, Neo V, Ray, Pro, Live With Walkman, mini és mini pro-nak van beágyazott Adreno gpu grafikai processzora?


2012. ápr. 2. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van mindegyiknek.


Már a 2010-es tipusoknak is volt adreno 200.

2012. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Alsókategóriás Xperia: Adreno 200

Középkategóriás Xperia: Adreno 205

Felsőkategóriás Xperia: Adreno 220


Yupiter

2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az Xperia PLAY melyikbe tartozik? Mert a google csupa hülyeséget ad ki. Remélem felső kategória.
2012. ápr. 2. 22:06
 4/13 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ látom Xperia PLAY csak 205. Tiszta szar, amióta megvettem, csak csalódás ér vele szembe, többi telefon procija mind nagyobb 2 magos, 8 megapixeles kamera minden, de ez tiszta szégyen... minden kigúnyolja a neten, már megértem. Bánom, hogy megvettem, de másom már úgy sem lesz.
2012. ápr. 2. 22:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért tiszta szar?


Nekem úgy kb. fél éve van és nem volt vele semmi problémám...


Monjuk nem ártana egy kis buherálás, pl. rootolás után a SE gyári appjait titanium backuppal jegelni vagy eltávolítani stb.


Nagyon is jó telefon az, még az adreno 205-el is.


A mobilarena tesztjén is csak a tavaly áprilisi nyitóára miatt nem kapott ajánlott plecsnit.


[link]

2012. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Majd felhúzom ezt a full ratyi procit rajta.
2012. ápr. 3. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz bootloadert ki kell nyitni.
2012. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Majd felhúzom ezt a full ratyi procit rajta."


Full ratyi a tököm, az...


Rootold és vedd meg azt a kibaxott titanium backup-ot, aztán jegeld vele a se gyári xarjait amire nincs szükséged...

2012. ápr. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit nincs szükség? Csak a sony volt olyan balf*sz, hogy ilyen gyenge cpu-t ad, nézd csak meg a 2011-es lg optimusok vagy néhány samsungnak mien erős a kétmagos procija, 1 év múlva már minden laggolni fog playen mert a procija gyenge, az android 4-et is azért nem kapja, mert gyenge a hardvere azért tart tovább a sonynak rá csinálni, fent van a sony weboldalán.
2012. ápr. 4. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért eddig mire van ics?


A samsung pl. visszavonta a sok bug miatt...

2012. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!