Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek le fogják tiltani...

Szerintetek le fogják tiltani a telefonom? Iphone4s

Figyelt kérdés

Webárúházon keresztül vásároltam a szolgáltató függő készüléket (az oldal rendben volt cégjegyzék, minden elérhetöség, stb, székhelye nem volt, csak ügyfélszolgálati cim). A cég futára hozta ki, ideadta a keszüléket minden tartozékkal, egy szolgáltatós jótállási jegy, és egy gsm-es jotállási jegyet adott. de számlát nem, az holnap postázzák.

Minden rendben müködik csak bizalmatlan vagyok hogy eesetleg párhonapon belül le fogja a szolgáltato tiltania keszüléket. Megjegyzem kicsivel több mint feláron jutottam hozzá... ezért.



2012. márc. 27. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a neve a webáruháznak? Ha lopott, vagy előfizetéses, akkor tilthatják
2012. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, melyik szolgáltató, és mennyibe került?
2012. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát igen.. noname szolgáltatótól nem éri nagyon a vétel. Talán lopott, de nem volt számodra sem fura előtte az ár?
2012. márc. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerü : ha letiltják és esetleg nem szeretnék megoldani a problémádat,akkor szó nélkül feljelented öket a rendörségen . Hidd el,harapnak rá . Legyen meg az átételi elismervény,amit a postás adott,lehetöleg igazold a fizetést , a rendelést (ezeket nyomtasd ki ha tudod) és mehet a sünöknek. Mivel egyszerü dolguk van,minden adat adott ,szeretik az ilyen helyzeteket, gyakorlatilag megeröltetés nélkül 100%-os eredményességgel dolgozhatnak.
2012. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, az oldalt nem szeretném felfedni( semmi noname zugsm stb-röl nincs szó), mert még nem csalodtam nem történt semmi rossz, csak az érdekelt hogy lehetséges hogy ilyent bejátszik egy online gsmáruház.
2012. márc. 27. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Mér nem? Ha webáruház, akkor mindenki láthatja nem? Ha meg valami kétes hely, akkor simán megvan az esélye, hogy letiltják. Főleg hogy számlát sem kaptál
2012. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha vodafone fuggo,akkor megnyugodhatsz,azok nem tiltanak szamlatartozas miatt , ha t-mobil,az mar necces, ok 2 be nem fizetett szamla utan lenyomjak a telot
2012. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mond már el hol vetted kedves kérdező mert énis nagyon szeeretnék :((
2012. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu az egész
2012. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!