Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanád az én...

Melyiket választanád az én esetemben? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]


Rengeteget emailezek, Viber-en nagyon sokat sms-ezek(erről abszolút nem akarok lemondani), meg egyébként is rendesen. Telefonálok napi 2-3 alkalommal. Nem játszottam sosem, nem erre van a telefon és a számítógépem sem... (21 leszek, nekem már nem ezek a dolgok teszik ki a szabadidőm és nő vagyok).

Az Iphone-ban az egyszerű használatot kedvelem(3GS-em van), extra app-jaim nincsenek, csak az alapok. A térkép, időjárás(időkép), facebbokot azért használok, Youtube nem olyan fontos, azt se használom már.. viszont ilyeneket igen: soundcloud, vatera program, külön naptár (nem a gyári). És a live messenger se tudom minek, de a telefonom van.. erre sincs szükségem.


5 emberből 4 azt mondja, ne váltsam le, mert sokkal rosszabb, és nem fogok jól járni vele.

Mégpedig: lassúbb, gyengébb proci, felbontása nagyon gyér stb...

Valóban ennyire fapados lenne a 9300-as? Akkor a BB-k közül melyik lenne már előrelépés Iphone 3GS után?


2012. márc. 23. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem váltanék..

ismerősömnek van,és 1 hét után le is váltotta annyira gagyi.. vagy ha nagyon váltani akarsz ajánlom a Lumia 800-at,nekem jelenleg az van,és én sem játszok rajta,inkább e-mail vatera,facebook,youtube,ilyenek:)) és most jó áron is van:D inkább ezt ajánlom mint a amit linkeltél.. :)

2012. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pl a 9370 már jobb procibban, képfelbontásban, kamerában a 3gs-nél... csak árban nem tetszik :)
2012. márc. 23. 12:18
 3/3 A kérdező kommentje:

BlackBerry 9780 Bold


használtan nem rossz az ára

2012. márc. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!