Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni, de...

Telefont szeretnék venni, de nem tudok dönteni: SE Live with walkman (elsősorban a zenei rész miatt) vagy Xperia mini pro (a qwerty miatt). Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos a Walkman a Live-on inkább már csak felirat, mint valódi előny. De én akkor is a Live-ot mondanám a nagyobb kijelző és a jobb ár miatt.

De ha nem tudsz qwerty nélkül élni akkor jó a Mini Pro is, bár én sose éreztem szükségét.

Hardveresen, szoftveresen amúgy ugyanaz a kettő.

2012. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

(Én is hasonlónak gondoltam őket, de nem értek különösebben a telefonok hardvereihez. Sőt, igazából semennyire.)

2012. márc. 21. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt már csak a dizájn és a kinekmiteccés elve van érvényben. Mindkét telefon jó.
2012. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!