Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2-nek tényleg beég a...

Galaxy S2-nek tényleg beég a kijelzője egy idő után? Olyan válasza érdekelne, aki nagyon sokat használja, játszik, netezik stb. , hogy lát-e a *#0*# menüben a kéknél halványodást az óra helyén?

Figyelt kérdés
S2-m van, de alig merem használni, mert tartok tőle, hogy beég az óra, vagy bármi állandó felület. Próbáltam keresni a neten leírást, de a hivatalos szerint nem kell ilyesmitől tartani, viszont a fórumokon sokan írják, hogy 1-2 hónap után már beégett nekik.
2012. márc. 21. 13:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Az s2 Egy jó telefon nekem is volt ...Ilyesmitől ne félj mert ha nem ütögeted a képernyőt akkor semmi probléma nem léphet fel :) De nézd azt h addig történjen ez amíg garanciális a telefon ...és jobban jársz mintha akkor történne valami vele mikor már nem Garanciális!
2012. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kijelzőmben, ha teljesen sötétben vagyok, akkor látszik, ha valami sötétszürke részt nézek, hogy 1 csíkban sötétebb a többinél. Kék színnél nincs gáz, csak a szürke megjelenítésével van bajom.
2012. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem tisztán látszik a kék színnél, hogy beégett. De ezt eddig észre sem vettem
2012. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!