Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOKIA C2-01 NEM MEGY AZ OVI...

Dave332 kérdése:

NOKIA C2-01 NEM MEGY AZ OVI MI LEHET A BAJ?

Figyelt kérdés
az ovit mar regiztem az uzenetet is megkaptam kinyitottam de megis azt irja hogy:nem sikerult a szolgaltatohoz kapcsolodni probalja ujra kesobb! mi lehet a baj???
2012. márc. 20. 19:14
 1/4 zollerspy ***** válasza:

1. Az OVI-nál is vannak karbantartási időszakok, ekkor valóban nem működik;

2. Próbáld frissíteni, mert 03.31-től megszűnik az OVI Store és helyette NOKIA áruház lesz. Szval ha frissítesz rá, akkor elvileg NOKIA áruházzá alakul a progi.

3. Nem jó az internet kapcsolat (túl lassú és ezért az időtúllépés miatt szétbont mielőtt még kapcsolódna az OVI-hoz), javaslom próbálj 3,5G-t, vagy WiFi-t.

2012. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de honnan tudnam letolteni a frissitest?

egy linket vagy valamit tudnall kuldeni?koszi

2012. márc. 20. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Felkínálja magától a frissítést általában. De ha nem, menj rá az ikonjára, aztán az opciók közül válaszd ki a verziófrissítést.
2012. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nokia E7 m van egyĂĄltalĂĄn nem megy az oviĂĄruhĂĄz se igy se ugy frissitĂŠst fel se dobja hiĂĄba tĂśltĂśm le az uj verziot a frissitĂŠs kiirja hogy nem kapcsolodik nem ĂŠrtem mi ez
2012. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!