Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Iphone 4s?

Nokia Lumia 800 vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Melyik telefont választanátok és miért? Előre is köszönöm.19L
2012. márc. 18. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mind 2 baromi jó teló,de én a helyedben iphone 4 s vennék mert sokkal jobb az operációs rendszere az ios,a másik windows phone.Az ios-ban sokkal több minden van.Egyébként úgy nagyjából ugyanazt tudják.
2012. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Iphone 4s mert Ios és 2 magos. Sokan mondják hogy túl van árazva de ez igaz a lumia 800-ra is ráadásul az oknélkül mert a wp7 nem olyan elterjedt oprendszer ergo kevesebb program van rá és a nokia ma már nem akkora név az okostelefonok között.
2012. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4S.
2012. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, mindkét oprendszerrrel kb ugyanazt lehet csinálni, csak mégis teljesen más.

iOS könnyebben kezelhető, még a papucsállatkák is tudják irányítani, WP7-et kicsit szokni kell.

2012. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor Iphone lesz. :)
2012. márc. 18. 15:14
 6/19 YourDestiny ***** válasza:

Először is, mielőtt valaki megszólna, közlöm, hogy ez az én sajátos véleményem, ha nem tetszik hát ez van, vélemények különböznek.


Szerintem a Lumia szebb, a 4S jobb. Mindkettő túlárazott, de míg az iPhone-nál a logót, a minőséget és a tudást egyben fizeted meg, addig a Nokiánál csak a márkát. Egy középkategóriába illő jelentéktelen darab.

2012. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: senki nem fog leszólni. Az, hogy melyik a szebb mobil az szubjektív. Tudásilag meg alap, hogy az iPhone jobb.


Yupiter

2012. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Honnan a f*szbol van annyi pénzed hogy iphone-t vegyél?hm??

Nekem alig telik egy szar nokia 5130 ra:(

2012. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ő biztos tanult :D vagy vmit jól csinált :D
2012. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8


Most komolyan ezt kérdezed?

Vagy jó családba született, és megkapta apucitól, vagy dolgozott, spórolt, stb.

Valakinek van sok pénze, valakinek nincs.

2012. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!