Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megoldani?

Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy samsung champ telefonom! 1hónapja kb tettem rá telefonzárat..azt hittem,hogy ezt akkor fogja kérni a telefon amikor ugye minden egyes alkalommal kinyitom a billentyűt..de nem kérte..nem értettem miért...megcsináltam vagy 5x..de semmi..hagytam is..erre tegnap lemerültem és mikor beakartam kapcsolni ITT kérte a jelszót...amire emlékeztem jelszó nem jóó.... már tegnap óta minden féle jelszót kipróbáltam nem jó.. találtam neten ilyen kodót, amivel újraindulna DE itt van még egy baki... ugye érítnő képernyős, és nem lehet vele itt * és kettős kereszt gombot nyomni...csak számot..... mit tanácsoltok?? NEM lOPOT telefon..saját!!!!!!!!4
2012. márc. 15. 13:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!