Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ebben segíteni?...

Tudnátok nekem ebben segíteni? Ingyen facebook?

Figyelt kérdés

(lány15)

Április 16-án megyünk 1 hétre az osztállyal Grázba.

És nem szeretnék úgy kimenni,hogy nincs egy normális facebookos telefonom.Olyat szeretnék ami ingyen van és bárhol működik,nem wifis meg semmi.Nem értek a telókhoz,de olyat szeretnék ami érintőképernyős ingyen facebook (nem wifis nem izé ahol kütyülni kell,hanem csak rámegyek a facére és jó is!!!)

Nem drága,max 8000-10.000 ft ig posta költséggel.Teszveszen Vaterán néztem,de nem értek hozzájuk így nem találtam.Valaki ebben tudna segíteni?

Nagyon hálás lennék,és nagyon megköszönném! :) előre is köszönöm :)))


2012. márc. 15. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez nem telefontól függ. Ahhoz, hogy külföldön is tudj netezni ahhoz kell internetcsomag, amit külföldön is tudsz használni.

[link]


Külföldön nem ingyenes a facebook.

Wifi nélkül nincs ingyen.

2012. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hát...őő félig meddig értem..de

akkor internetcsomag az hogy? nem értek hozzá..

2012. márc. 15. 13:27
 3/15 anonim ***** válasza:
belinkeltem milyen csomagok vannak és mennyiért. Válassz egyet és majd aktiváld. De ha neked tényleg megér minimum 690FT-ot NAPONTA, csak, hogy facebookoz...
2012. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és ha wifi? akkor csak wifit kell keresni nem?
2012. márc. 15. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha van wifi a telefonodban, akkor csak egy nyílt hálózatot kell keresned amire rá tudsz csatlakozni. Kávézók, éttermek, sok helyen találhatsz.
2012. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

oksa köszi,akkor azt hiszem maradok a wifinél. :)

családokhoz fogunk menni,és akkor a házukban lehet? :DD

vajon.. O_o

2012. márc. 15. 13:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van. Az is lehet, hogy nincs. De csak kibírsz pár napot a facebook nélkül. Tudod, ez nem életszükséglet.
2012. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

persze tudom :) háát..talán kibírok,talán nem..na de most ez mindegy..

Van egy samsung champ telefonom. és azon lefacebookoztam a pénzt.Ha ki kódoltatom akkor ingyenes lesz? (rajta a face)???

2012. márc. 15. 13:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?? Mit akarsz kikódoltatni? A facebook böngészése csak Magyarországon, a T-mobile hálózatából ingyenes. Ha független lesz a telefonod az maximum arra jó, hogy bármilyen más szolgáltató sim kártyáját is bele teheted, de ettől nem lesz ingyenes a facebook böngészése másik országban. Tehetsz bele akár osztrák kártyát is, de akkor ott kell előfizetni internetre de ezt különben is felejtsd el, meg nem érdemes 1 hét miatt új sim kártyát venned.

Ja és wifi nincs a telefonodba és nem is lehet bele letölteni/telepíteni/beleszerelni.


Javaslom, ha facebookozni akarsz, akkor a családnál biztosan van számítógép internettel, kérd meg őket, had használd.

2012. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

mint kiderült lejárt a kártyám,akkor kénytelen leszek bele venni egy új kártyát..

már nézek új telót,de akkor T-Mobilosat érdemes? hamár face..ott..

2012. márc. 15. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!