Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook Kérdések? 2 az egyben!

Facebook Kérdések? 2 az egyben!

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne: 1) Igénybe vehetem-e a 0.face...com által ingyenes facebookelérési szolgáltatást HA a SIM kártyám T-mobile-os, de a telefonom Vodafone-os. (Természetesen ki van süttetve) 2) Egy sony ericcson K800i telefonban hol tudom engedélyezni az internet-hozzáférést, vagy esetleg valami számot kell tárcsáznom?
2012. márc. 10. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A telefonra kérd le a t-mobiltól a netbeállításokat és menni fog
2012. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez sajnos oylan lépés amibe bele sem tudok kezdeni :9 at-mobile oldallán annyit találtam, hogy:

A Facebook Zero-t mobiltelefonja böngészőjéből az alábbi címen éri el: 0.facebook.com. Tájékoztatjuk, hogy a szolgáltatás az o.facebook.com, O.facebook.com

és zero.facebook.com címeken is elérhető.


Hogyan kérjem le?

2012. márc. 10. 18:54
 3/16 anonim ***** válasza:
felhívod a 1430-at, majd ügyintézőhöz kapcsoltatsz és megkéred, hogy küldje el...
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ha azt mondják kódoljak base64ben Xyz-t megcsinálom perfekt.. De ez nekem kínai, azért köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 10. 19:22
 5/16 anonim ***** válasza:

A lényeg csak annyi, hogy a telefonodban a vodafone hálózatnak megfelelő internetbeállítások vannak megadva, mert ugye vodafone-os a teló. De ha az ügyfélszolgálaton lekéred a T-mobile hálózathoz tartozó beállításokat, akkor ők elküldik, és máris vígan netezhetsz a T-mobile hálózatán.


Az ügyfélszolgálat száma: 1430 (ingyenes 0-24 óráig hívható)

2012. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Neked nem is kell mást csinálni, lekéred és be is állítódik.
2012. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Olvasgattam utána, azt találtam hogy a NetStart-ot kell még aktiválnom, amihez a 1777 hívásával az automata hang elvezérel. Na az engem mindenhova sodort, de arra nem amerre kéne :D ezért vagyok bajba az ilyenekkel, de rajta vagyok, sok hasznos infót kaptam tőletek is, köszönöm, dolgozok rajta :)
2012. márc. 10. 19:51
 8/16 anonim ***** válasza:

Tőlem :D Csak én voltam eddig:D

A netstartot egyszerűbben is bekapcsolhatod.

Küldd a +netstart üzenetet a 1430-ra. (az sms ingyenes)

2012. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Okés, netstart bekapcsolva, beállításokat keresen ezen a telón :D most kaptam, elég új nekem xD (K800i) és "Tőled", Köszönöm :)
2012. márc. 10. 20:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Nézd mit találtam! :D

[link]


Rögtön az elsőt a GPRS/3G-t próbáld ki.

2012. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!