Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell újraindítani a...

Hogyan kell újraindítani a samsung galaxy mini telefont?

Figyelt kérdés
Nem tudok fényképezni mert egy kis lakat van a képernyőn a fotózni akarok és nem tudom feloldani semmivel. A múltkor sikerült újraindítanom a telefont de elfelejtettem hogy hogyan. Valaki segítene?
2012. márc. 15. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami képet küldhetnél róla !
2012. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kikapcsoló gombot megnyomod akkor előjön egy menü ahol jó esetben benne van az újraindítás menüpont. DE ha kikapcsolod, majd ismét be az is jó megoldás mert végülis azzal is újraindítod a rendszert. Vagy ki is veheted az aksit, visszateszed és aztán kapcsolod be.

Szóval nem tudom miért ekkora probléma egy újarindítás.

2012. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hiába kapcsolom ki és be ugyanúgy ott van a kis lakat...kivettem az aksit is és még mindig ott van...szóval ezért olyan nagy probléma az újraindítás.
2012. márc. 15. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha így is ott van a lakat akkor, akkor is ott lenne ha menüből indítanád újra. Tehát ezen a gondon nem segít az újraindítás.

Esetleg erről a kis lakatról mesélhetnél többet is. Vagy csinálni egy gyári visszaállítást.

2012. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A múltkor sikerült eltüntetni a lakatot újraindítással.

Amúgy a is lakat úgy került oda hogy fényképeztem és véletlen lenyomtam a billentyűzárat.

2012. márc. 15. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenféle lakatra gondolsz ???

2012. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van! Nekem iPhone 4esem van és nekem is előjött egy lakat körülötte egy nyíl és azóta nem működik rendesen a telefonom. Hogyan lehet ezt eltüntetni??
2012. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Menü->Gyári visszaállítás

Nekem csak így sikerült.

Bár valamelyik nap véletlen megint rányomtam és ahogy újra megnyomtam a billentyűzárat eltűnt és tudtam fényképezni. Próbáld meg így is hátha sikerül neked is.:)

2012. aug. 20. 09:21
 9/9 Isáá válasza:
Nyomd a ki/bekapcsoló gombot 10 másodpercig és újra indul!
2013. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!