Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a Samsung...

Megéri megvenni a Samsung Galaxy S-t?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a Samsung Galaxy S2-őt? Kérlek segítsetek nem tudok dönteni. Nagyon megtetszett mindkettő.
2012. márc. 13. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Neked mindegy...


Gondolom tudod miért mr 16%...

2012. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivan??xd
2012. márc. 13. 16:30
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Talán szívtál valamit, hogy nem emlékszel amit írtàl?

Csak a samsung jó, az összes sony ericsson xar?

Hát akkor nem tök mindegy?

minden samsung jó, neked tök mindegy...

2012. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy, te gyökér. Ha nem tetszik valami, el lehet húzni. Nagyon is emlékszem és így is gondolom. És kurá**a nem mindegy -.-'
2012. márc. 13. 16:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Én se tudom ki vagy te, de azért gondolkodj el te fax, hogy magadnak a 2 csúcs samsungot vennéd, míg a kérdezőknek ajánlgatod a legalját a samsungból...

Vajon miért is nem az általad hőn ajánlgatott gio-t és társait veszed, ha az annyira jobb, mint az armv7-es se-k?

2012. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Esetleg azért mert én megtudok venni bármilyen telót csakhogy szólj hozzá te "fax" ;) Amúgy azért, mert jelenleg nekem is gio-m van, de váltani akarok egy felsőkategóriás telefonra...
2012. márc. 13. 16:47
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja, gio-d van?

Az más...


Érthető, miért akarsz váltani... Az más kérdés, hogy más gyártó, most nem írok nevet, az alsóbb kategóriában is modern hardverrel ad telefont.

De, hogy ezért miért kell utálni.

2012. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ne is ird a Sony Ericcson-t mert felgyújtom az összes moddeljét...
2012. márc. 13. 16:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, mert jobb telókat mert csinálni, mint a hőn imádott samsungod az alsó és középkategóriában...


Mivan, nem tetszik a verseny?

2012. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jobbak. Kérdezz meg valakit aki ÉRT hozzá és rájössz.
2012. márc. 13. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!