Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-hoz USB kábelt...

Nokia 5230-hoz USB kábelt próbáltam használni, de nem reagál rá a számítógép. Pedig a Pc suite-t letöltöttem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nokia 5230-hoz vettem USB kábelt, de nem reagál rá a számítógép. Pc suite-t letöltöttem, csatlakoztatom és azt írja a gép, hogy nincs eszköz csatlakoztatva. Hogy kellene? Csatlakozáskor akármelyik lehetőséget választom nem reagál. Akinek van ilyen telefonja, vagy ért hozzá legyen szíves segítsen! Nem rég vettem a telefont, és a használati útmutatóban nem találok választ.

2012. márc. 12. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem reagál egyáltalán lehet hogy rossz az USB kábel vagy a teló csatija esetleg valamelyik USB a gépeden

Mikor csatlakoztatod a telódat megkérdezi hogy akarod használni

PC Suite

Tárolóhely

Képátvitel

Médiaátvitel


Válaszd a neked megfelelőt


Valamint lépj a beállítások/kapcsolatok/USB menüpontra és válaszd hogy csatl.-kor rákérdez (Igen)

2012. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

eddig sikerül, csak a gép ekkor miután kiválasztottam írja ki, hogy nem található csatlakoztatott telefon...

azért köszi :(

2012. márc. 13. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedd le a telódhoz tartozó legfrissebb nokia PC Suit-et a nokia honlapjáról


[link]

2012. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!