Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with walkman. Mit a véleményed róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 9. 18:24
1 2
 1/19 anonim válasza:

haveromnak ilyenvan aztmondta szar.

Nem amúgy dicséri. :) Gyors, jól szól, mondjuk Dubstep-nél nem villog a cuccos ott felül de nem nagy porblem. :)

2012. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért legjobb vétel.
2012. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
bestbuy
2012. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ilyet fogok venni pár napon belül :D
2012. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon jó telefon! 2 nappal ezelőtt hozta meg a futár (T-Mobile-tól rendeltem én is, mert ott 30ezerrel olcsóbb, mint pl. a Telenor-nál), és az elején féltem, mert nincs benne Bravia engine, így a kép sem olyan szép, de pozitívan csalódtam. A hang egyszerűen gyönyörű, és a zenelejátszó átlátható, és persze nagyon frankón néz ki, méltó a Walkman névhez. A Wifi-t is egyszerű beállítani, semmi nehézséget nem igényel. Az oldalakat kifejezetten gyorsan tölti be, és a Youtube videókkal sincs semmi baja. Nagyon gyors, és rengeteg játék fut rajta mindenféle szaggatás nélkül.

Tömören egy rohadt jó telefon, és tényleg egy bestbuy!

2012. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én is ilyet veszek :D
2012. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sokan mondják hogy nem igazi walkman, mert hogy csak 2 giga memó meg szar füles, de pont eléggé wakman a dedikált gomb, stereo hangszoro és walkman lejátszó miatt, a kép meg szerintem gyönörű, bár elfogult vagyok, ez az első érintő képernyős androidos telóm
2012. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző:


ha nincs viszonyítási alapod, akkor miért írod, hogy gyönyörű a kép?

Oké, nem csúnya, de már egy Mini-hez képest is lényegesen rosszabb.

2012. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Holnap én is veszek egy ilyet. Vagy egy Mini-t :D Bemegyek, megnyomkodom mind a kettőt és amelyik jobban tetszik. De nagyon hajlok a Live felé :) Majd írok tapasztalatot.
2012. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Utolsó... Mit vettél végül? Mik a személyes tapasztalataid? :)
2012. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!