Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kockázatokkal jár, ha...

Milyen kockázatokkal jár, ha egy ilyen iPhone klónt veszek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 8. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban olyannal hogy tele lesz vele a tököd 2nap után. Inkább nézz körül és vegyél valami normálisat,akár használtan is, ami igaz hogy nem néz ki úgy mint egy iPhone, de sokkal többet tud, és minőségi alkatrészekből van.


Ez egy rakat szar ennyiért, kisfelbontású kijelző, még kisebb felbontású kamera, szar anyaghasználat (általában mint az összes kínai replikánál), plusz nem túl megbízható, oprendszeréről sincs semmi, nem támogatja a 3G hálózatokat, stb.


De hogyha csak menőzni kell arra se jó, egyértelmű hogy nem iPhone.

2012. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát szerintem a külső ellenére gyatra minősége/összeszereltsége lehet, illetve nem is tudni milyen oprendszer van rajta (van ha van egyátalán)


Ilyen árban szerintem sokkal jobban megéri egy ismert gyártó okostelefonja (ilyen árban az se csúcsminőség, de ennél biztos hogy megbízhatóbb)


Ez szerintem kb 10E Ft-ot érhet

2012. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xperia Mini pl 42-ért van a T-Mobilenál, 5körüli összegért lehet függetleníteni, és több kategóriával jobb mint ez a fostalicska.
2012. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De van itt origi iPhone 3 is, 30ért, az mégis eredeti, még ha használt is. [link]
2012. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentek a zöld kezek. Nem akarom megvenni, csak kíváncsiságból kérdeztem.
2012. márc. 8. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
mindegyik egy rakás sz.r anyaghasználatban és belsőleg is. ráadásul mik ezek a 90 ezres árak? ennyiér egy sima 4est lehet alig használtan venni garival!
2012. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!