Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Két hónapon belül most tört össze másodszorra, diribró-darabokra az iPhone-om hátulja, pedig tokban volt, és nem esett nagyot. Már kicsit sok, hogy más dobálja, nekem egyszer leesik, és szarrá törik. valami speckó ötlet? vagy olcsó hátlap??

kösz!


2012. márc. 7. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia 1616-om van, céges mobil. Ledobhatom, nekivághatom bárminek, nem lesz semmi baja, igaz kicsit be van törve a képernyője, de ez belefér. Elég noname márka lehet ez az iphone, még nem hallottam róla, de javaslom hogy inkább cseréldd le valami értelmesebb telefonra ami nem ilyen törékeny.
2012. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

te.. most komolyan szivatsz, hogy nem tudod, mi az az iPhone??? huh...

ennél jobb nagyon nincs, ezen kívül, hogy törékeny. nekem nem egy földhözbaszható telefon, hanem okos telefon kell.

2012. márc. 8. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne dobáld le a földre ha annyira jó. Én sem szoktam dobálni az értékes dolgaimat, vigyázok rájuk. Szépen is nézne ki ha mondjuk lenne egy adag Ming-dinasztia-korabeli porcelánvázám és dobálgatnám őket.
2012. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen tok volt rajta? egyébként talán a legnormálisabbak a szilikontokok, mert bár nemnagyon, de az esésnél elnyeli egy kicsit az energiát. persze, ha magasról esik, akkor tökmind1. másrészt meg ha másodszorra tört össze, neked nem való iphone, én vigyázok a 4-esemre tok nélkül.
2012. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
neked nem iphone való hanem motorola defy az dobálhatod
2012. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 éves, és igenis vigyázok rá!!! Elsőre a barátnőm törte össze, véletlenül kiejtette a kezéből. Most is vigyáztam rá, mindenkivel előfordul, hogy kicsúszik a kezéből. eddig 2x esett le (!!!) és mind a kétszer összetört. ennyi.
2012. márc. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!