Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb Iphone?...

Melyik a legolcsóbb Iphone? többi lent.

Figyelt kérdés

mert ha jól tudom van belőle több.

És hogy mennyivel jobb mint egy normális érintős telefon??

Többet tud mint pl. egy nokia c3 ?

légyszives irjatok.!

És tapasztalatból is :D


2012. márc. 4. 13:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Amúgy meg olvasátok el a kérdést senki se kérdezett az androidról semmit itt arról volt szó milyen az ios és az iphone
2012. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

33. válaszolónak üzenném, hogy a windows 7-ben ( a vista óta) olyan driver van, amitől nem fagyhat ki a gép. Ha mégis, akkor hardverhibás valamelyik egységed. És a Windows se szar, csak kell annak is egy alap konfiguráció és nem kell minden szarral tele tömködni. Lehet, hogy az IMac jobban bírja a szemetet, de a win nem.

Egyébként nem vagyok Windows fan, csak egy normális gépem van, és nincs tele szeméttel.

Elnézést, hogy én is eltértem a témától.


Az Android - IOS csatára annyi lenne a reakcióm, hogy ha játékra kell és zenére, akkor Iphone, ha netre, illetve szanaszét szabhatóságra, akkor Android.

Miért?

Mert az Iphonera minőségi, és szép cuccok jönnek ki rá, amiket nagyon jól optimalizálnak, ellenben a droidra meg a mindenségre próbálnak összpontosítani. Félre értés itt se essék, egyik rendszerre se mondom azt, hogy szar.

2012. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Helló!

Volt egy olyan kérdésed hogy mi a különbség az iPhone 3 és az iPhone 4 között. AZ iphone 3 ban csak 400HMZ-s proci van és 128mb ram 2megapixeles képeket készít. Az iPhone 4ben 1GHZ-s proci van 256mb ram 5 megapixelkes képeket készít és 720p-s videót.TApasztalat: mind e kettőt volt alkalmam huzamosabb ideig kipróbálni. Ha neked csak azért kell hogy legyen egy iPhonod akkor jó neked a 3g is, viszont ha azért kell mert ki akarod használni e-mail, net, appok ,fényképezés videózás stb. akkor jó neked a 4. (Nem a kérdésre válaszolva de lehet hogy hasznos ha neked csak a suliba kell vagy munkahelyre és csak annyi kell hogy legyen benne kamera gps meg tudj rajta facebookozni akkor érdemesebb egy androidos sz@r f@s sz@r. mert arra kapsz garit és kb annyit tud egy 30ezres android mit egy iphone 3g. de te 3g nem kapsz garival stb.) Amúgy a sok android fan ... na mind 1 Amúgy gondolkodj és ne legyél zombi lásd meg az előnyeit hátrányait kell-e ilyen nekem, nem kell, miért nem kell................

2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni, de a 4-ben nem 800MHz-es proci számolgat? és nem 512Mb RAM-van az appok futásához??

csak kérdezem!

2012. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Bocsánat a ramban valóban tévedtem 512mb van benne de a prociban nem ,csak az új 4s-ben van 800Mhz de az kétmagos
2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Na akkor most egy picit tisztába raknám a dolgot

Az apple egy elég egyedi dolgokat gyártó cég és ezen kívül még nem is szarral gurigázik mert rohadt stabil az op rendszerük. Nekem van egy samsung galaxy s4-em és az iPad mini-mhez képest egy kalap szar

Ja és kb egyszerre vettem úgyhogy még csak azt se lehet mondani hogy az egyik is elavult lenne

Na szóval azért szidják többen az apple-t mert vagy nincs apple termékre pénzük vagy nem akarnak venni mert egyszerűen nem érdekli őket és ezért leragadnak az androidnál. Ja és el kell mondanom hogy az ios egy év alatt egy dekát nem lassult de az android meg már csak nyögdécsel. Az ára meg azért annyi mert azért csak egy jól befutott világmárka meg a minőség 1. osztályú

Jó azért pl a most kiadott iWatc nem éri meg mert a működéséhez egy iPhone is kell de azért valljuk be hogy baszot jól néz ki nem?! Na ugye!

Szóval sztem pl egy iphone 4/4s vagy nemsokára az 5-ös sorozat megéri

2014. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!