Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb Iphone?...

Melyik a legolcsóbb Iphone? többi lent.

Figyelt kérdés

mert ha jól tudom van belőle több.

És hogy mennyivel jobb mint egy normális érintős telefon??

Többet tud mint pl. egy nokia c3 ?

légyszives irjatok.!

És tapasztalatból is :D


2012. márc. 4. 13:48
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
160e vettem előfizetésel :D Am attól nem lesz "szar" telefon mert drága és te nem tudod meg fizetni.. ilyen alapon az Armani öltöny is szar mert túlvanárazva
2012. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Értem, és eggyet értek.! :")
2012. márc. 4. 14:39
 33/46 anonim ***** válasza:

Nem volt és nem is lesz

meg tudnám fizetni de nem vagyok hülye

épp erről beszélgettünk egy másik témában hogy míg az apple PC-ért 700 rongyot elkérnek addig ugyan azt a konfigot megveszem 180-ból

és azért az Iphone 800Mhz-s CPU-ját nem hasonlítanám össze egy NV tegra 2x 1.4GHZ CPU-val

az omnia 2-m ben volt 800-as proci de ha veszek 30-ért egy samsung spicát abban is akkora van :)

ép ezért mondom hogy nevetséges és ostobaság Iphone-t venni

de ha nektek ez kell vegyétek csak :)

2012. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
valahogy aza rongyos 800mhz olyan gyors mint az istenitet androdiba az 1.5mhz hogy lehet ez?? jahogy optimizálni már nem sikerült... Nekem is PCm van és utálom is a win7 miatt mert mindig levagy meg nem válaszól r
2012. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

És milyen főzött ROM ról beszéltek ti???

jah talán annyit hogy egy fájlkezelőt DOS parancssorral kellett telepíteni?

Ebből is látszik mennyire nem vagytok tisztában sem a PC-vel sem a telefonokkal

grat :D


Bocsánat a galaxy s2 CPU paraméterét javítanám

ARM Cortex 1.2GHZ 2 mag

2012. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
1.5mhz ehhez is csak gratulálni tudok :)
2012. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 bp1985 ***** válasza:

nem kell 15 programot és főzött romokat letöltened hogy használható is legyen.

JB sem kell az alapfunkciókhoz, ugye? Pl Bluetooth. Ez megy az androidon főzött rom nélkül. Illetve a külső alaklmazások telepítéséhez sem kell semmit csinálni. Ja, és van olyan, hogy választék, ami az Apple-nál nincs.

2012. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Haveromnak is Iphone 4 volt és mondtam neki hogy vegyen egy S II-t utánna megkérdeztem tőle -Nah kell még neked Iphone?

szerinted mi volt a válasz? kb: kell a f@sznak

2012. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Pedig elég nagy iphone fan volt
2012. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Jólvan akkor vegyél androidot én tuti nem vennék volt már és nem jött be és szánalmas hogy csak szidni tudod lehet neked android jön be jobban de nem jobb. BLuetooth a régi telefonom se használtam soha most meg pláne nem. Volt szerencsém androidos telóhoz probálni és nem jött be a menüje se a market se csak annyi jó van benne hogy nem kell JB
2012. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!