Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook eddig jól működött...

A facebook eddig jól működött a mobilomról de pár napja nem jeleníti meg ha bármit is írok?! Kijelentkeztem hogy megpróbálom hát ha jó lesz ha újra bejelentkezek. Nem. Még a jelszavamat sem jelzi hogy beírtam és be se, k enged lépni.

Figyelt kérdés
facebook, mobil hibák, hiba
2012. márc. 3. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt már többen jelezték itt is illetve ismerőseim között is, valószínűleg a facebookal van probléma.
2012. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, ha valaki tud rá választ nekem is segítene!!
2012. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

na hát megnyugodtam hogy nem csak én vagyok így ezzel :/

de aki tudja lécci irjon! köszi :)

2012. márc. 4. 10:10
 4/10 anonim válasza:
most jöttem fel direkt hogy felteszek egy ilyen jellegű kérdést, ugyanez a problémám tegnap óta nekem.. azt hittem mobilom rossz, de megnyugodtam picit hogy akkor másnak is gondja van ezzel, ha vlk tud megoldást azt énis szívesen meghallgatom :D köszi
2012. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lécci mondjátok már h nektek milyen mobilotok van
2012. márc. 5. 19:26
 6/10 anonim válasza:
nekem nokia 6303, és ugyan ez a problémám:O haverom meg apám teloján se lehet egyik mezöbe sem irni az ingyenes fészbukon:O jolenne ha megoldodna ez a probléma mert igy telefonálgatni kell minden szarér:D nem pedig csak dobni egy üzenetet!!!!!
2012. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is íy vagyok ezzel és eléggé bosszantó :D
2012. márc. 6. 19:07
 8/10 anonim válasza:
srácoklányok nálammár jo meg haveromnál is:D
2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor beléptek a face mobil oldalára ott van olyan hogy töltsd le a telódra a face alkalmazást. Az töltsétek le és egy java alapu alkalmazással fészezhettek. Nekem sem ír semmit ha be akarok jelentkezni,de azzal az alkalmazással tökéletesen megy. Fotót is lehet vele közvetlenül feltölteni az üzenőfalra. Telenor/ nokia 6303
2012. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eperke77 válasza:
nekem is hasonló a problémám csak én nem tudok kijelentkezni bármilyen mobilról legyen is szó mert mindegyiken bejelentkeztem és nem tudtam és + az értesítéseket sem az üzeneteket nnem mutatja .. :/ tudtok segíteni ebben ?
2012. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!