Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlasz nekem jó telefont?

Ajánlasz nekem jó telefont?

Figyelt kérdés
Légyszí ajánljatok nekem jó telefonokat! Amik nekem a szempontok: Érinthető képernyős, olyan amit tudok körmömmel nyomkodni(mert műkörmöm van) Lehessen bele valami rózsaszín témát tenni. Jó hangos legyen. És azért úgy egybe jó meg szép legyen! Szeretnék szétcsúsztathatót kis billentyűzettel..A Nokiai N97 minit néztem ki, vélemény? Most samsung s5230-om van, de már szeretnék újat! Köszi előre is!
2012. márc. 3. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mai érintöképernyős telefonok nem müködnek körömel leszámitva az s5230 de az 1 kalapszar... Xperia ajánlom olcsók viszonylag és jók is de azt nem tudod körömel nyomkodni
2012. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sony ericsson xperia mini pro..neked tökéletes volna ha kicsúsztatható qwerty billentyűzetes telefont akarsz
2012. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyébként vegyél hozzá érintős ceruzát így könnyebb lesz műkörömmel használni
2012. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
huppsz..most látom hogy régebbi a kérdés.:)
2012. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen régebbi, végül Samsung Galaxy Acem lett, szeretem és műkörömmel és tudom kezelni: ) Köszi azért mindenkinek!
2012. júl. 17. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!