Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlasz ha...

Milyen telefont ajánlasz ha ezekre lenném szükség?

Figyelt kérdés
8mp kamera, hd video, wifi, érintőképernyő, és android. 3,5" és 4" közt, ja és ne legyen 150 000 :DDD
2012. jan. 23. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
HTC Incredible S, Huawei Honor.
2012. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
se xperia neo ami neked tökéletes lenne
2012. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, az is.
2012. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én most galaxy w-n gondolkozok, szerintem jó lesz az is, igaz annak csak 5mp-es kamerája van, de van pár dolog amiben jobb mint a neo köszi azért
2012. jan. 27. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
A W-nek nagyon jó a kamerája, de a szoftvere hulladék, az egyik telenorban kiállított darab pedig 1.5 hónapig bírta a kiképzést, nagyon nem megbízható darab. Neot vegyél inkább, jobban jársz.
2012. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy csak 1,5 hónapig bírta?
2012. jan. 28. 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert visszajárok és látom, hogy szar (a képernyő lezárása után elsötétedés helyett bejön csíkosan a homescreen és vibrál a kijelző). A legviccesebb, hogy nem cserélik ki a telenorosok, hetek óta kint van a rossz telefon, és mást se csinál, csak vibrál. :D
2012. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát azért csak van különbség a között, hogy egy cég kiállít egy telefont, le se szarja mi van vele, naponta többen is összetapizzák ne adj isten leejtik, össze nomogatják minden szarral míg aki vigyázz rá. sanyi ericssonokat néztem, de van egy kettő olyan modell ami iszonyotasan ronda (számomra), viszont a W az szerintem a leírások alapján korrektnek mondható.
2012. jan. 28. 18:34
 9/10 A kérdező kommentje:
esetleg még LG omtpimus 2x jönne szóba, arról mi a véleméynetek?
2012. jan. 28. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a többi telefon bírja a kiképzést.


Amúgy már leírtam, hogy a Samsung romja nem jó, így agyoncsapja a telefont, hiába mutatnak jól a számok papíron.


Az LG-nek hasonló a problémája, nem tudnak romot csinálni, bár főzött rommal egész fürge telefont hozhatsz ki belőle. De ha olcsó kétmagost akarsz, ott a Motorola Atrix, 85 függetlenül, és mindennél jobb 120 ezer alatt.

2012. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!