Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a HTC Wildfire S és a...

Milyen a HTC Wildfire S és a ZTE Skate?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok véleményt ezekről a telókról,és,hogy ahol ti láttátok,ott mennyibe került?Mert a HTC-t én 58 800-ért a ZTE-t meg 53 900-ért láttam.

2012. márc. 2. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9


Mert szar, de még ha nem is lenne szar: pontosan milyen alapon szarozod a Sony-t?

Maga a márka is jóval nagyobb, és telefoniparba is jóval jobb, konkrétan a Sony leggyengébb telefonja (2011-es modellek) erősebb, mint a ZTE (jelenlegi) legerősebb telefonja (aztán később ZTE is jön felsőbb kategóriás mobillal).


De pár indok, hogy miért is szar:

- ARMv6-os processzor

- akadozik (Wildfire S-be gyengébb a proci, mégsem akadozik)

Röviden ennyi.

2012. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kurbi20 válasza:
9%
Az összes sony szar! mind vacak karaktermentes drága kék sense-es "menõ mobil" ami "márkás", wow! vacak csilivili mobilok amikrôl süt, hogy 10forintèrt állították elô! a Zte sokkal jobb, frissebb is és legalább annyiba is kerül amennyit èr!!!
2012. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát erre a friss skate-re várd meg a friss android 4-et a gyártótól...
2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kurbi20-al inkább nem is állok le veszekedni, lefogadom, hogy még ő kezdene el okoskodni, szerintem mindenki aki látja csak mínuszolja a válaszát, mert most kb minden kérdést végignéz ahol a ZTE-ről van szó, és elkezdi isteníteni.

Biztos élete első Androidos telója, most kapta meg, és akkor most élteti mindenhol.

2012. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kurbi2000 válasza:
Ezt nem mondom, hogy nem igaz, mert szuper telefon. De képzeld nem ez az elsô elôtte egy sony ericson x10 minim volt! az rettenet volt! én tapasztalatból írok tehát nem úgy mint te!
2012. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát az x10 mini pro az nem egészen említhető egy lapon egyik 2011-es xperia-val se.


Az xperia mini, ray és a live is oda-vissza alázza tudàsban a skate-et..

2012. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15


Értem, tehát egy 2-3 éves telefonnál jobb a mai, ebből kiindulva a Skate k.rva jó telefon.


Fuck logic.

2012. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Ezt nem mondom, hogy nem igaz, mert szuper telefon. De képzeld nem ez az elsô elôtte egy sony ericson x10 minim volt! az rettenet volt! én tapasztalatból írok tehát nem úgy mint te!"


Tudod mikor jelent meg az x10 mini? Ahhoz képest még jó, hogy jobb a Skate...

Majd próbálj ki a skate után egy SE Live-ot, de bármelyik 2011-es Xperia-t vagy bármilyen olyan telefont aminek armv7-es a procija és rövid úton rájössz...

2012. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kurbi2000 válasza:
Akkor sorry! Helyesbítek: az xperia x10mini vacak, és nem az összes xperia!
2012. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nem értem miért isteníti mindenki a ZTE-t. Nekem ZTE-m volt, elhagytam, de nem bánom, mert egy forintot nem ért szegényke, mondjuk azért szerettem, mert az első Androidos telóm volt. Mivel azért elég hosszú ideig a birtokomban volt, megosztom veletek a tapasztalataimat.

Először is: képeken nem látszik annyira, de az anyaghasználata valami szörnyű. A hátlapja gyenge, vékony műanyaglap, ami mellesleg nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat és a port. Sokszor előfordult nálam, hogy amikor hívtam, a képernyőzár bekapcsolt, és úgy maradt, így nem tudtam letenni a telefont, csak ha kivettem az aksit. Ezáltal rengetegszer kellett leszednem a hátlapot, és mindig féltem, hogy esetleg eltörik, mert nagyon gyenge volt.

én 40ért vettem a ZTE-t, 54-et biztos nem adnék ki érte. T-mobilnál jelenleg 52 ezer a HTC, ha neten rendeled, dominósan. Nem mellegleg hozzátenném, hogy ha fiatal vagy és játékra, zenehallgatásra, netezésre stb. kell a telefon, mindenképpen HTC (bár ezzel kapcs. nincs tapasztalatom, de a ZTE-t semmiféleképpen ne). Hiába 800 mHz a ZTE processzora, akad, lassú, nekem az Angry Birds már az első szinteken is akadozott. Ez valószínűleg azért lehetett, mert ekkora képernyőhöz ez a processzor gyenge, plusz még a képernyőfelbontás is szar volt, a barátnőm Blade-je ebből a szempontból sokkal jobb. Zenehallgatás terén pedig rosszat nem tudok mondani, csupán egy gondom volt: a hozzá járó fülhallgató borzasztó halk volt, ezért vennem kellett hozzá külön. Az egyetlen dolog, amit nagyon értékeltem a ZTE-ben az a képernyő nagysága volt, de minőségileg egy rossz telefonnak mondható, de ha nincsenek nagy elvárásaid, és nagy képernyőt akarsz ez az egyetlen olyan, amit 40-45 ezer Ft körül találsz.

2012. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!