Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a HTC Wildfire S és a...

Milyen a HTC Wildfire S és a ZTE Skate?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok véleményt ezekről a telókról,és,hogy ahol ti láttátok,ott mennyibe került?Mert a HTC-t én 58 800-ért a ZTE-t meg 53 900-ért láttam.

2012. márc. 2. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább sony live-ot.


Ez a 2 teló qrvára nem ér ennyit...

2012. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ezek közül a skate de tenyleg se live with walkman
2012. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Wildfire S, ZTE-nek csak a kijelzője nagyobb, de amúgy szarabb.


Viszont mindkettő túlárazott ennyiért, máshol 40-45-ért árulják, és már 40-ért is az Xperia Mini a sokkal jobb választás.

60 rongyért Xperia Neo/Ray Motorola Defy, HTC Desire, stb.

2012. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

utólsó előtti,bocsi de nem értem,hogy mit írtál...

am köszi mindenkinek,igaából nem akarok egy hű de mindent tudót,én csak zenét akarok rajta hallgatni,néha netezni,videót nézni,és játszani...jah és szeretem ha nagy a képernyője meg amag a telefon is,ezért néztem ki ezt a kettőt,ebből kifolyólag SONY ERICSSON SZÓBA SE JÖHET!!nem szeretem,tom,h mindenki "elvan ájúlva" a SE mini-től,de nekem nem tetszik,túl pici

2012. márc. 2. 20:25
 5/20 A kérdező kommentje:
UTÓLSÓ ELŐTTI,mostmár ÉRTEM :)
2012. márc. 2. 20:27
 6/20 anonim ***** válasza:

Wildfire S is egy kicsi telefon.


3,5 fölött vannak a közepes telefonok, vegyél mondjuk egy HTC Desire-t, az 3,7"-os, erős, és ma már elég olcsó.

Vagy valamelyik Sony Ericsson-t, amelyiknek megfelel a képernyője.

De a ZTE Skate nagyon szar, hiába nagy a kijelzője.

2012. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jó mondjuk a sony ericsson live még egész jó is,és a ZTE Skate-ről meg most néztem egy magyar vidit,és kicsit kiábrándultam....SE live-ról nincs ilyen...
2012. márc. 2. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:

ZTE tipikus parasztvakító telefon.

Nagy a kijelző, szar hardverrel.

2012. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
az utolsónak uzenem: mér lenne szar? a sonny mind szar...amgy a t-mobile-ba 40ért lehet kapni
2012. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szar a "sonny", ez a g.ci konkurenciát, mert állítani a hőn imádott skate-nek és a htc-nek.


Monnyon le!!!


Ui:Persze már megszokott, hogy megint olyan ír választ egy wildfire s-el vagy skate-el kapcsolatos kérdésnél aki frissen regelt...


10 éves már elmúltál?

2012. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!