Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért Nem tudok telórol bejelen...

Mért Nem tudok telórol bejelentkezni facebookra?

Figyelt kérdés
Nem tudom telefonon állapotot frissíteni mert amikor írnák nem mutatja a betűket csak egy nagy üresség van.. véletlen kijelentkeztem és nem tudok visszalépni mert valamiért nem írja be a betűket (vagyis írja mert lehet törölni csak nem mutat a nagy fehérségen kívül semmi) Tegnap még jó volt mára elromlott vagy mi lehet vele? Esetleg valami újítás miatt lett rossz és le kellene tölteni valamit hozzá?
2012. márc. 1. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
*írnék...egyébként ki-bekapcsolás volt már, és milyen telefon ez? pontosan mi üres? betölti az oldalt, és ahova írnád az e-mailt, ott nem mutatja a betűket?
2012. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen volt már ki bekapcsolás nem is egyszer... Nokia x3 asom van de eddig minden működött rajta ma reggelig. Ha rámegyek a 0.facebookra akkor az oldalt betölti behozza rendesen az e-mailt, meg a jelszó kérő kis "ablakot" de ha írnék bele nem mutat semmit..de biztos hogy írok mert amikor rámegyek hogy kimásolás akkor látom az írásom de alapból nem mutatja csak az ürességet mintha nem írtam volna semmit pedig ott van.. (még törölni is lehet) Reggel még benne voltam a facebookba és már az állapotomat se tudtam frissíteni meg üzenetet se tudtam küldeni mert nem mutatta a betűket.. és ha be is írom úgy hogy nem mutatja akkor meg kéri hogy töltsem ki a mezőt közben már rég kitöltöttem csak valamiért nem mutatja a betűket. :S
2012. márc. 1. 18:49
 3/8 copeland válasza:
nekem is ezvan.. ha megvan kérlek segíts
2012. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ugyan ez a gondom, és ugyan ez a telefonom van . Ha valaki tud valamit, HELP ;)
2012. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szintén nekem is nokia x3-asom van és énse tudok... eléggé idegesítő
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem nokia c3-01-em van és nálam is ez a gond
2012. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
remélem csinálnak vele valamit mert eléggé zavaró
2012. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem csak bénák vagytok
2012. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!