Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan birnák bejelentkezni...

Krisztofel kérdése:

Hogyan birnák bejelentkezni facebookra?

Figyelt kérdés
mikor beszeretném irni az eail cimem mindig kidob egy szürke kis téglalapot,ahol azt irja ,hogy régi facebook letöltése,és utanna semmi..léci segitsetek
2012. febr. 6. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy másik böngészővel.
2012. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haver te akkora tuskó vagy,hogy felesleges is neked oda bejelentkezni! "bírnák"......ez milyen magyar szó? "irni" ...többször is "rövid" i-vel..........
2012. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs nem Magyar orszagi wagyok..es te v a tusko ,h lenezel ,mert siettem es nem gondoltam az ilyenekre mind te!!! orulj h hasznaltam ekezeteket nehol,mert maskepp ugynezki nem tudtad wolna elolwasni
2012. febr. 6. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:
az elso walaszlonak meg koszonom,mert sikerult...:)
2012. febr. 6. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:

-MÁSODIK VÁLASZADÓ-


Hogyan Tudsz te hosszú "í"-t írni, ha a billentyűzeteden nincsen. csak rövid!! akkor meg ne pofázzál, inkább helys válaszokat!! -_- """"

2012. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!