Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple fanok: IPhone 3g 16gb...

Apple fanok: IPhone 3g 16gb szeretném ki "restorézni", de előtte leakarom menteni a telefonom egész tartalmát, utána visszamásolni rá, érintetlenül. Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Telóm kezd néha belassul, kifagyni többen ezt tanácsolták. Milyen programot használjak hozzá? ITunes-hoz nem értek, soha nem is használtam (iFunBox,CopyTranst). Tudtok segíteni?

2012. febr. 29. 19:23
 1/3 KoviAti válasza:
restore-t szerintem csak itunes-al lehet... az ios 5.0.1 van rajta? nekem az laggolt de nekem a restore csak rárakta a legújabb verziót, ez laggolt aztán jailbreakeltem és újra jó volt minden, de szerintem azért mert sok volt rajat a szutyok (játékok mentései stb) szóval én a jailbreak-et javaslom
2012. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem sima 3G-m van, nekem tökéletesen elég. 4 valamennyi. Rég jailbreakeltem. Csak néha kiszokott fagyni. Teletettem programokkal mostanában, ha letörlöm a fölös cuccokat akkor megjavul? Van rajta 8 játék abból 6 egyszerűbb ingyenes, azok is kavarhatnak?
2012. febr. 29. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

3g re 5.x es szoftver nem megy, na de nem is ez volt a kérdés. :)


Restore előtt iTunes meg fogja kérdezni, hogy akarsz e Backupot készíteni. Igen akarsz, ezt fogod tudni visszatölteni restore után. Ezt szintén meg fogja kérdezni az iTunes. (backupot tudsz úgy is csinálni, ha iTunesban bal oldalt a telefonodra jobb klikk és ott backup)


Viszont... Ha jailbreakelt a telód és laggol, lassú, tulajdonképpen használhatatlan :) (a feleségemé is ilyen) akkor a legjobb megoldás ha nem töltöd vissza a backupot. Tudom, eléggé nagy kinlódás visszatenni mindent egyenként manuálisan, de megéri hidd el, mert a backupban elég sok szutyok van amit nem tudsz törölni.

2012. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!