Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok android marketet...

Hogy tudok android marketet telepíteni/használni HTC Desire-n?

Figyelt kérdés
Használt. Nem volt benne market, letöltöttem egyet, de nem engedi megnyitni, pedig van google fiókom is. Az írja, hogy valami fiókot kell csinálnom, ami megtalálható beállításokban , de nem akarja megcsinálni. Lécci segítsetek!!!:)
2012. febr. 29. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig kell. Beállítások->Alkalmazások->Nem marketes források

vagy ilyesmi, oda pipa, OK és kész. Ha nem megy, rootold a telefont és másold be a market.apk-t root explorerrel a

system/app mappába, és onnan telepítsd

2012. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez megvan.Most azt csinálja, hogy rábökök a market ikonra úgycsinál, mint aki megnyitja és visszalép főképernyőre!
2012. febr. 29. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ömm...próbáld rákeresni a neten hogy milyen engedélyek kellenek neki. Root explorerrel kell viszont ezt csinálni a system/app-ban és/vagy a data/app-ban kell lennie a vending.apk-nak és hosszan rányomva kell a Set Permissions-ra nyomni, ott kell 9 pipahelynek lennie és ott kell valahogy beállítani, ennek nézz utána itt: www.forum.androidhungary.com vagy www.forum.xda-developers.com
2012. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!