Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cyanogen rom-ra hogy lehet...

Cyanogen rom-ra hogy lehet marketet feltenni?

Figyelt kérdés

sima appként SD-kártyáról feltelepítem de mikor elindítom kéri hogy adjak meg egy fiókot és ha rákattolok a mostra akkor egyszerűen kilép :S ,feltettem más marketet is de ugyanez. Ha valaki tudja kérem írjon, ha lehet részletesen mert nem vagyok nagyon hozzáértő :) köszi

Android verzió: 2.3.7 Kernel: 2.6.32.9-perf CyanogenMod- 7.2.0-RC0-u8120-SLYKING241



2012. febr. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt letöltöd ( [link] és a recoveryből felteszed.
2012. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg alapból rajt kéne lenni!

Velem is volt ilyen ! Az volt a gond hogy nem találtam meg

az alkalmazásfiókban :D

2012. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs sehol rajta átnéztem, receoveryvel amit linkeltél egy idő után a telepítőcsík megáll és Installed abort. Vending.-re hivatkozva. Után olvastam hogy a Marketet át kell nevezni Vending-re és akkor működni fog ,a system/app mappába kell tenni. Viszont a rendszer nem enged a telefonra közvetlenül átmásolni semmit :S ráadásul nem magával a market telepítéssel van gond ha nem utána indításnál rögtön kéri a fiókot ugye amire ha rákattintok hogy hozzáadás egyszerűen kilép :( ha valakinek volt ilyen problémája és tudja mi a baj ,legyen szíves írjon! köszönöm a kommenteket !
2012. febr. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!