Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade és Cyanogen Mod?...

ZTE Blade és Cyanogen Mod? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hallottam erről a CyanogenMod ROM -ról, ami állítólag gyorsabbá teszi a telefonokat. Imádom a játékokat, ha lehetne a világ összes játékával játszanék egyszerre, csak a ZTE Bladem nem egy gamer-mobil, másra meg most nincs pénzem. Próbáltam már rootolni, de nem ment, így a hely is szűkös. Amit kiszemeltem most, az a Minecraft - Pocket Edition, de nem kompatibilis a telefonnal. Most egy hasonló játékkal játszok, a Minebuild -dal, de az nagyon agyf*sz, mert állandóan kockásodik (hehe, kockásodik a MINECRAFT, értitek, he - na jó, ez nem volt vicces ^^), meg a textúrákkal is gond van, na vágod, szóval egy rakás sz*r. A CyanogenMod -dal ez is megoldódna? Úgy értem, nem csak gyorsabb lesz hanem több minden is futna rajta? (Amire gondolok: pl Minecraft Pocket Edition, Stair Dismount, Order&Chaos estébé) Ha igen, akkor hogy kell feltenni? Hajaj, egyem a kocka agyamat, ebben a témakörben nem vagyok járatos... Az alábbiakra lennék kíváncsi:

Kell a CyanogenMod -hoz root?

Tényleg gyorsabb mint a gyári?

Többminden fut rajta? (Lásd a fenti játékokat)

Macera felrakni?

HOGY kell felrakni?

Garival lesz gond miatta?

Visszavonható?


Hááát... De cuki vagyok, most írtam 300 oldalnyi kérdést. Erről le kell szoknom. Hálás vagyok ha valaki végigolvassa és válaszol! :))


2012. febr. 27. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult felrakni.Vannak fórumok, ahol leírják, hogy hogy kell felrakni.Root kell hozzá és visszavonható, úgy, hogy felrakod a gyári romot, amit lementesz, mielőtt felrakod a cm-ot.Gyorsabbnak gyorsabb lesz, ha kombinálod LauncherPro-val, akkor lesz az igazi.Játékok nem futnak tőle jobban, csak nagyon kis mértékben, vagy annyival sem.
2012. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!