Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tegyem egyedivé a telefon...

BB Ádám kérdése:

Hogy tegyem egyedivé a telefonom külsejét?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy ace-t F/13
2012. febr. 28. 15:14
1 2
 11/13 vagyokakilehetek válasza:
én is csodálkoztam volna ha ilyenkor az érintett nem venné zokon ahelyett, hogy elismerné az igazat.
2012. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
lehet h ebben nem vagyok kreatív, de pl miből gondolod h a kézügyességemmel baj van? meg amúgy is ha nem tudsz okosat mondani inkább ne mondj semmit!
2012. márc. 2. 14:08
 13/13 anonim válasza:

szia!nem tudom lány vagy vagy fiú de lányra tippelnék ha egyedi telót akarsz... :)

műkörmös boltokban lehet kapni strasszköveket, amikkel teljesen egyedivé teheted. ami fontos hozzá, hogy előbb szedd le a hátlapot és úgy ragaszd rá, vmint h tudd előre milyen mintát szeretnél. sztem ezekkel a kis kövekkel ha csak egy mintát raksz ki, vagy keretet csinálsz az is egyedi. google képkeresőbe sztem találsz ötleteket.

ami még jó és írták előttem az a körömlakk... itt is rengeteg mintát csinálhatsz és jó tartós...én google-t ajánlom mer sztem bizti találsz ott vmi olyat ami tetszik és meg tudod csinálni.

de szintúgy műkörmös boltokban lehet kapni már kész matricákat...szóval sztem böngészd a képeket és előtted a lehetőségek tárháza...

ha fiú vagy ezek már kevésbé működnek...de az öcsém pl matricát ragasztott a telójára...

remélem segítettem...

2012. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!