Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kis helyreigazítás kellene...

Egy kis helyreigazítás kellene (iPhone 4 jailbreak + spire) (? )

Figyelt kérdés

Üdv , már 1 éve megvan az iPhone 4 em , jailbreakelném , de nemtudom , hogy mivel jár , valahol olvastam , hogy nemfog működni a GPS , és stb , naszóval a kérdések:


Működni fog e a GPS?


A Spire (Siri) - hez ha találok free proxy t , beállítom akkor az ha 1x rendesen válaszolt a kérdésre akkor utánna normálisan fog menni ? (és ha nem akk kb meddig?)


Van 1 apple-id m , ahol már elég sok pénzt elköltöttem , nem tudja meg az apple , hogy jailbreakeltem e a telefonomat? és nem tilthatja le / törölheti az apple id met , tehát ha valamikor letörölném a JB-t és visszamennék a régi apple - id mel nemlenne gond? és a vásárolt játékaimat/programjaimat utánna ingyen le tudnám tölteni?


és vki magyarázza el ezt a Siri- Spire - s proxys dolgot pls , Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. febr. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali! Bár nekem nem i4-em vna, hanem egy ipod touch 4-esem, így a GPS-t nem tudom de szerintem ugyanúgy működnie kéne. Nekem tiltották már le az Apple ID-met lehet JB miatt.. szerintem csinálj egy másik app ID-t ha JB-eled!
2012. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Furjadék* ***** válasza:

Nem tiltják le, amerikában ugyanis LEGÁLIS a JB:)

GPS-t nem befolyásolja.

SPIRE-al meg tök fölösleges bajlódni, nemfog normálisan működni, itthon meg még haszontalan is, szóvla nemértem miért szeretnéd feltenni.

2012. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Furjadék* ***** válasza:

Siri-Spire.


Egy ismerősöd 4S-ének proxyját kén emegszerezned, és azzal haxolgatnod egy saját fájlt, ami nem kis tapasztalatot igényel.És nemkevesebb időt.Itthon egyszerűen nem éri meg megcsinálni, mert SEMMI ÉRTELEME, csak menőzni lhet vele, hogy "nézdmá, megkeresni a legközelbb pizzázót NewYorkban" vagy "iylen az idő Los Angelesben, a te telefonod tuti nemtudja megnézni".


Ha nagyon érdekel ez a proxy-s dolog, szifon.com on keress rá a SPIRE-re, ott leírnak mindet róla.

2012. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!