Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-et lehet venni...

IPhone 4-et lehet venni részlet fizetésre?

Figyelt kérdés
Nem vodafone,t-mobile,meg telenor hanem más oldalról függetlenül pl..
2012. febr. 26. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Illetve ahol lehetne, ott soha nincs készleten...

Én is a T-Mobileban vettem, havi 2500 ft a telefon, és 11.000 ft a havidíj. De ebben minden benne van. Megéri ennyiért.

2012. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahol elnincs raktáron eltudod küldeni az oldal linkjét? És neked milyen iphoned van és milyen tarifa?
2012. febr. 26. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy csak itt lehet, én erről tudok. Zippzarmobile.


Amilyen csomagban én vagyok, az csak aranykártyásoknak elérhető. T-mobile ikon 400. 10 990 a havidíj, 400 perc lebeszélhető, 2G, 200 ingyen sms. Plusz 2500 ft a részlet még novemberig.

Otthagytam 10 000 ft-ot, és ebben a csomagban hoztam el. iPhone 4.


Ha nem vagy aranykártyás, vagy nincs olyan ismerősöd aki aranykártyás, és megtudod kérni, hogy kössön neked egy új előfizetést, akkor azt hiszem 70 000 ft a telefon.

[link]

2012. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!