Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 Apple júzer képes lenne...

1 Apple júzer képes lenne megválni 1 iPhone 4S-től 1 SGS2-ért?

Figyelt kérdés
Csak csupán kíváncsiság..
2012. febr. 19. 20:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én még a 3GS-emet se cserélném le, ha nem adhatnám el
2012. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nekem meg wp7-es telóm van, én inkább ios-t választanám, mint az androidot(persze ha nem lenne egy iphone ára egy fél használtautó :D volt már különben androidom is hosszú ideig, volt már régebben iphone-om is. én vagyok az az említett kíváncsi személy, aki mindent ki szeret próbálni, és valahol megragad, perpill a wp7-el vagyok most így, de ha tehetném, 4S-re váltanék :D
2012. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Furjadék* ***** válasza:

wp 7 tulaj szintén, ezelött 4G-s Touch om volt.Nemtudnék androidra váltani, mert az még 2 magos proci melett is képes akadni, amit én nem tűrök el egy oylan telefonnál, ami sokak több havi fizetésébe kerül....

Szal vagy iPhone 4-4S-ami jön, vagy WP7es Nokia.

2012. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Előző:


akkor szar telefont vettél.

Haveromnak Wildfire S telója van, ami nem valami izmos telefon, és mégsem akad (csak éppen nem viszi el az erősebb játékokat).

Egy SGS2 már jóval izmosabb, viszi a játékokat, és az sem akad, a böngésző sem, és a menü sem.

2012. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
ba.szhatod az nagy izmos telót ha az oprendszer úgy szar ahogy van, gyenge ios copy bróbálkozás, a samu csakaz iphonet tudja másulni máshoz nem ér, elég ha rénezel egy telóra. undorííító, mindig az aktuális iphone desing szerint készül, simán többet költenek kémkedésre mint fejlesztésre
2012. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem hasonlít semmiben az iOS-re.. a Menü, ami S2-n menü, az az almán a főmenü, szóval az sem copy. Az Android főmenüje sem hasonlít semmire..
2012. febr. 20. 19:35
 17/27 anonim ***** válasza:
de maga az rendszer alapelve, az egész működése, appok, stb. igencsak nagy hasonlóságo mutatnak
2012. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Na ilyen egy igazi Apple fanboy.

Nem mondom, hogy nincs benne igazság, de fordítva is igaz.

Legújabb "lopása" az Apple-nek a notification bar, Androidon hány éve is létezik?

Most meg érdekes módon az Apple egy forradalmian új megoldásként emlegetik.


De nem is állok le veszekedni itt, egy Apple fanboy ellen nem lehet nyerni.

2012. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"de maga a rendszer alapelve"


most akkor a Mercedes is perelhetné a BMW-t mert abban is motor van? XD

azért ne szálljunk már el... ez kb olyan mint hogy egyik tablet hasonlít a másikra...

de miért is hasonlítanak? mert a tablet alapjában egy bazinagy érintőkijelző, egy vékony keret, 3-4 gomb. ennyi, nem nagyon lehet variálni...


az meg hogy az mondjuk az androidban is vannak appok és az iphone-ban is szerintem tök eggyérlemű...


az autós példához visszatérve: ha egy Merciben van cd lejátszó, akkor egy BMW-be már nem lehet?

2012. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Furjadék* ***** válasza:

A lehúzható statusbar NEM android, NEM iOS, NEM bada, és NEM Simbyan BELLE sajátosság.Mindegyik cég egy külsős cégtől licenszeli, szal olvass otána, mielött okoskodsz!:)

Miért vettem volna szar telefont?WP 7 et te nem akasztassz meg, eben biztos lehetsz, stabilsága egy szinten van az iOS el, holott az egyik 1,5 éves, a másik meg 5.


Android amúgy 2 hónappal elöbb jött ki, mint az iPhone(iOS meg 1.5-2 évvel késöbb "jött ki" mint az android).


haverom wildfire S je lefagy, naponta egyzser randomban újraindul, fél éves sincs a telefon, nem került 1 percembe, h elkondolkodjon a kezemben, csupána a naptár, beállítások, főmeni, készenléti kijelző váltogatása közt.

Szóval NE gyertek nekem azzal, hogy az android nem akad.

A szigszalag 2 is akad, 2 maggal, összesen 2,4 Ghz processzorral, 1gb rammal.Lumia 710 em 1.4 procivval, 512gb rammal röccenésmentes, és rövidebb idő alat bootol, mint egy SGS2:)


Mielött szájkaratézik valaki, nézzen utána a dolgoknak:)

Fanboyok meg azért fanboyok, mert nagyrészt, nagyrészük "haverom aztmondta, haverja látta, hogy egyszer" dolgokat állítanak, teljes biztossággal.

2012. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!