Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó vétel lenne ez...

Szerintetek jó vétel lenne ez az androidos telefon? --Y

Figyelt kérdés

[link]


Itt ingyenes a szállítás. Egy másik oldalon 2000-rel olcsóbb ha ugyanúgy ott is kérem a magyar menüt, mem.kártyát, de a másik oldalon nem írnak semmit a szállításról.


Szerintetek jó telefon lenne? Tapasztalatok androidról?


2012. febr. 16. 21:53
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ez valamiféle klón?

AMIT AJÁNLOK FIGYELMEDBE:


1. mivel a képernyője igen méretes, így egy kis 600 MHZ-es proci nem fog szaggatás-mentesen élményt biztosítani (Nem találok a prociról infót)

2. Android-nál elég nagy a mamória-igény, legalább legyen benne 256 MB

3. Vedd figyelembe azt is, h később tudd frissíteni az op.rnedszert

4. keress támogató szoftvereket, lehet hogy a számítógéppel nem is szinkronizálható a készülék

5. az op.rendszer eredeti legyen, ne valami kókány

2012. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Még valami: Keress rá Vaterán, ha találsz egyet akkor kérdezd az eladótól, hogy mit is tud ez a készülék
2012. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
The Hero H400 Android 2.3 phone runs on the CPU of MTK6516 460MHz+280MHZ. Ez az info van róla. De szerinted érdemes megvenni?
2012. febr. 16. 22:05
 4/13 anonim válasza:

Én vettem annak idején egy ilyen klón "sz@rságot" az nem android-os volt, de dög lassú annak ellenére. Nem akarlak elkeseríteni, de ez sem valami meggyőző processzorteljesítmény...


Ha már a nagy képernyős kell, akkor inkább gyűjts tovább, tedd félre a pénzed! Haverom most vett egy HTC Desire HD-t jó cucc, de az meg nem érte meg a 90-et :D

Jól meg kell fontolni hogy mit is veszel manapság.

Mellesleg ha felmész vaterára halomnyi ilyen klónkészülék kapható, de nem tudsz vele sok-mindent kezdeni, hiába van ott az op.rendszer, ha a teljesítmény kicsi

2012. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 waland válasza:
Én meg nem venném. Kínai telefon nem létező garanciás háttérrel, kis teljesítményű hardverrel drágán. Akkor már ha kínai inkább valami ZTE. Ahhoz legalább előfordul valami garancia is
2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35ért semmiképp...én még 20ezret se adnék érte...olyan 15ezer a reális..nagyon villantós ez a "TV" vétel, de ez körülbelül akkor jó, ha odaállsz egy adótorony mellé, és akkor tudod fogni az rtl-t, de egyébként nagyon kis teljesítményű az antennája, szóval ilyen hangyás képet fog. most nem állok neki keresgélni, de mobilarénán voltak ilyen tv-s kínai szupermobilokról teszt, ott láttam, hogy mennyire nem ér semmit.
2012. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon fos telefonok, vegyél normálisat (Telenor One Touch, ZTE Blade).
2012. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Figy ennyiert mar egy Samsung Galaxy Minit-t is tudsz venni ami nagyon ott van mert ezt is arrol irom :)
2012. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Mini az pont nem jó... Ennél a szemétnél talán jobb, de minden másnál rosszabb.
2012. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha olcsón akarsz jó telefon venni, én inkább ezt ajánlanám:

[link]


1.5 ghz -es dual core processora, nagy kijelzője, 8mp.es kamerája van! És csak kb 60 000 ft-ér, ráadásul a létező legjobb android, a Miui előre rá van telepítve!

2012. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!