Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n9 el mi a helyzet?

Nokia n9 el mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Amikor megjelent , azthittem nagy durranás lesz, de gyakorikerdeseken se látok sok kérdést rola, meg egyáltalán nem hallok rola. Amikor az sgs2 megjelent akkor mindenki rajongott meg minden de evvel mi a helyet evvel a telefonnal? Ára szerint is ugyláttam 130 at kérnek érte.. megéri, v ink sgs 2 ?
2012. febr. 16. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A kuriózum operendszere miatt nem sikerült széles körben elterjednie, hogy tök őszinte legyek megejelenésekor nem is tudom mire gondolt a Nokia. Érdekes darab, nem mondom, kívül-belül, de elég egyértelmű, hogy egy olyan oprendszerre nem fog senki fejleszteni ami egyetlen telefonon létezik.

Ha már próbáltad és megszeretted, akkor vedd meg (bár sok érte a 130k), de általánosságban inkább SGS2-t (de még inkább HTC Sensation XE-t) ajánlom.

2012. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Tudod miért nem érdekel senkit a Nokia fan-okon kívül? Mert a 70 ezres Xperia Ray tudásban hazavágja, mint a huzat. Ilyen árban fényévekkel jobb készülékek vannak, ám én nem ajánlom a Samsungot. Inkább egy Sensation vagy Sensation XE, ha megteheted.
2012. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó teló, de a kevés app miatt nem érdemes megvenni


inkább sgs 2

2012. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Van, szeretem imádom őt!

Az,appok is szépen jönnek ki rá, a szoftvert is fejlesztgetik, teljesen korrekt!:)

2012. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!