Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hello! Telefont szeretnék vásárolni, viszont nem érintőképernyőset. Szeretnék megmaradni a klasszikus fajtánál, esetleg teljes querty billentyűset, de azt is úgy hogy a képernyő alatt legyen a billentyűzet és nem szétcsúsztathatós. Fontos még, hogy legyen benne wifi! Milyen telefont tudnátok ajánlani? Köszi a segítséget!
2012. febr. 16. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Alalpból a Blackbarryket ajánlom, és a következőken van Wifi

BlackBerry 8820

Bold Touch 9900

Curve 9360

Curve 8900

Curve 8520

Curve 8530

Curve 8320

Bold 9780

Bold 9700

Bold 9000

Pearl 8120


Forrás:

[link]

2012. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:
szerintem telefonon netezni érintőképernyő nélkül irtó nagy szívás. vegyél valami blackberryt, amin van qwerty, de érintős is.
2012. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy vélemény:

Egy Blackberry kényelem, használhatóság és netezés szempontjából irtózatosan messze elmarad egy Androidos mobiltól.


Persze meg lehet szokni, de egy Androidos mobilhoz képes nagyom ,,butának" tűnik. Nekem mind két mobilom volt már.

2012. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
blackberry-t arra talatak ki, hogy konyeden tudj e-mailozni meg sms-ezni..ezert van qwerty bilentyuzete..de netezni egy ijennel elegge kenyelmetlen..szerintem is egy android sokkal jobb lenne
2012. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!